THE EMBLEM HOTEL: Cestovatelský ráj v centru Prahy

Redakce Luxus.cz
28. Srpen 2018

The Emblem Hotel je místem, kde se střetává jedinečná architektura s designovým interiérem a kvalitními službami, jež jsou hostům šité přesně na míru. V srdci rušné staré Prahy tak naleznete vše, co si na dovolené nebo pracovní cestě budete přát – klid, komfort a řadu jedinečných zážitků.

Hotel ve stylu art deco nabízí 59 pokojů, včetně 4 apartmánů typu Junior a 3 luxusních apartmánů. V každém z nich se bude každý cestovatel cítit jako doma. Mimo pokojů mohou hosté trávit svůj volný čas i v Maharal klubu, jenž nabízí 4 různé prostory: kuchyni pro vlastní potřeby, salónek, hernu a moderní bar, kde si mohou dopřát sklenku whisky nebo osvěžující koktejl.

Pokud si chcete svou cestu užít na 100 %, zamiřte do hotelové restaurace George Prime Steak nabízející pravou americkou kuchyni. Užijete si tu nejkvalitnější hovězí maso, čerstvé mořské plody, vynikající předkrmy a rozsáhlou kolekci kalifornských vín. Přesně pro vaše kulinářské zážitky jsou navrženy dva privátní salónky.

Absolutně nejlepším zážitkem je návštěva originálního lázeňského komplexu The M Spa. Dokonalý odpočinek a blahodárné ticho si dopřejete jak ve wellness centru, tak i v holistických lázních, moderním fitness, sauně nebo na prosluněné střešní terase s jacuzzi a bezkonkurenčním výhledem na centrum města.

 

Nadstandardní péči v podobě relaxačních masáží, pleťových ošetřen a dalších procedur vám poskytnou kvalifikovaní odborníci. Nechybí zde ani kvalitní kosmetika Pure Altitude, která obsahuje unikátní přírodní složky z francouzských Alp. Pro stálé klienty nabízí hotelové lázně i členství, které přináší mnoho výhod.

 

THE EMBLEM HOTEL