THE EMBLEM HOTEL: MÍSTO PRO VYNIKAJÍCÍ SNÍDANI I PRACOVNÍ SCHŮZKU

19. Květen 2022 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 23947

Dopřát si vydatnou a chutnou snídani je snem každého, kdo se během dne ani na chvíli nezastaví. Pokud se vám však kvůli její přípravě nechce vstávat o dvě hodiny dříve, zastavte se na ni třeba po cestě do práce. Pražský ART hotel The Emblem pro vás každé ráno připraví excelentní snídani v samotném srdci Staré Prahy.

Snídaně v hotelu The Emblem, nacházejícím se jen kousek od rušného Staroměstského náměstí, začíná už v 7 hodin ráno. Časem i místem tak disponuje všem, kdo v brzkých hodinách míří do práce nebo se chystají na pracovní schůzku. Součástí restaurace, kde se snídaně podávají, je totiž i salonek s kapacitou až 12 osob, kde je možné uspořádat private business breakfast meeting. Vynikající snídaně, podávaná formou à la carte, je bohatá jak na slaná i sladká jídla, ovoce, zeleninu, tak i džusů či kávy, která dodá vašemu pracovnímu týmu nezbytnou energii.

 

The Emblem Hotel je tu dále pro vás nejen v rámci ubytování v designových apartmánech či možnosti relaxace v holistických lázních, ale i pronájmu privátních prostor. Hned několik místností s kapacitou do 40 osob slouží jak pro tiskové konference, tak i menší obchodní jednání.

Galerie