NEWS & ARTICLES

ENCYKLOPEDIE KOKTEJLŮ Z CELÉHO SVĚTA

ARTICLE BY

V této encyklopedii najdete více než 1000 různých receptů na klasické míchané nápoje, long drinky (coolery, fizzy), short drinky (coblery, flipy, frappé), hollywoodské koktejly, margarity, nápoje s Martini, koktejly nejproslulejších barů světa, nápoje horké i ledové, koktejly se šampaňským. Každý si vybere ten správný drink podle své chuti. Můžete se nechat unášet chutí do různých koutů celého světa.

Vše je doplněno exkluzivními fotografiemi orosených sklenic. Úžasně zbarvené koktejly v rozličných sklenkách, ve všech barvách duhy vás nenechají na pochybách, co si umíchat a nalít v příštích několika minutách.
Můžete pozvat přátele na soukromou koktejl párty a s knihou „ Encyklopedie kokteilů z celého světa“ se stanete jedinečným hostitelem.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

Euromedia Group
296 536 111
knizni.klub@euromedia.cz
Nádražní 896/30, 150 00 Praha 5 - Smíchov

Firemní články

Příběh Simona Snowa z Fangirl pokračuje. Vychází kniha Nedej se

9.8.2016

Rainbow Rowellová je autorka úspěšných knih o dospělých i teenagerech. Vždy píše o lidech, kteří až příliš mluví. O lidech, kteří se cítí, jako že něco zpackali. Nebo o lidech, kteří jsou zamilovaní.

ENCYKLOPEDIE KOKTEJLŮ Z CELÉHO SVĚTA

5.2.2016

V této encyklopedii najdete více než 1000 různých receptů na klasické míchané nápoje, long drinky (coolery, fizzy), short drinky (coblery, flipy, frappé), hollywoodské koktejly, margarity, nápoje s Martini, koktejly nejproslulejších barů světa, nápoje horké i ledové, koktejly se šampaňským. Každý si vybere ten správný drink podle své chuti.

MASTERCHEF ČESKO: ŠÉFUJTE SVÉ KUCHYNI

4.2.2016

Show MasterChef Česko je jednička ve sledovanosti po celém světě, vysílaná ve stovce zemí. Knižní vydání představuje ty nejzajímavější a vítězné recepty, které se během pořadu objevili. Bonusem jsou navíc recepty samotných porotců – špičkových šéfkuchařů Marka Fichtnera, Marka Raditsche a Miroslava Kaliny.

HISTORICKÝ VÝVOJ MÓDNÍ OBUVI NAJDETE V KNIZE BOTY

29.1.2016

Caroline Cox, profesorka kulturní historie na University of Arts v Londýně, je přední módní autoritou. Ve své práci zkoumá vztah mezi módou, krásou a kulturou. Pracuje jako odborná asistentka a hlasatelka a je také poradcem v oblasti kulturních trendů pro Vidal Sassoon.

VÍCE NEŽ 100 CVIKŮ NAJDETE V KNIZE POSILOVÁNÍ BEZ NÁŘADÍ

28.1.2016

V současné době se klade velký důraz na to, jak vypadáme. Snahu být zdravý a v kondici má dnes skoro každý z nás. Existuje spousta knih, videí a kurzů se cvičením. My vám nabízíme knihu, která nás v nedávné době zaujala.