Escada představuje svoji novou kolekci Spring/Summer 2019

30. Leden 2019 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 15964

Kolekce Escada pro nadcházející jaro a léto je oslavou ženskosti. Je plna výrazných barev, které připomínají krásu květin. Kolekce Spring/Summer 2019 zkoumá novou grafiku květin a zároveň nově a moderně interpretuje květ klasický.

Látky a siluety v ní použité jsou povzneseny na takovou úroveň, aby se jejich nositelky s lehkostí přenesly z jara do dalšího ročního období, do zábavného a veselého léta.

V kolekci nechybí hravé elementy. Důkazem toho je květinová bunda z falešné kožešiny či bavlněný pulovr s motivem koček. Zkrátka barvy, hry s látkou a zábava…sezona Escada začíná.

Také ESCADA SPORT přichází s kolekcí Spring/Summer 2019. Při tvorbě modelů této kolekce byly použity rozličné techniky. Kolekce ESCADA SPORT obsahuje pohodlné, sportovně elegantní kousky, které neztrácejí nic z ženskosti. V kolekci se znovu objevuje stálý element designu ESCADA – ikonické srdce.

Jasné, výrazné a neonové barvy jsou zkombinovány se základními barvami, čímž je duch značky ESCADA – barva – dokonale zvýrazněn.

Galerie