Escada Show Me Love: OKOUZLUJÍCÍ VŮNĚ, KTERÁ SE STANE HVĚZDOU SEZÓNY

29. Červenec 2022 | Redakce LUXUS.cz | čtenost se zde objeví 28. 08. 2022

Představte si – ve městě je nová star z Broadwaye, která si získává fanoušky všude, kam přijede. Letos v zimě ESCADA představuje nový přírustek do své kolekce srdcí. Vůbec první podmanivá parfémovaná voda Show Me Love vyzývá dívky, aby vystoupily na jeviště, přivítaly bouřlivý potlesk a zažily na vlastní kůži, jaké to je být obdivovanou divou.

FASCINUJÍCÍ SVĚT NOCI NA BROADWAYI

Odhrňte oponu a nechte se vtáhnout do světa plného půvabu a vzrušení. Dívky, které milují záři reflektorů, budou nadšené intenzitou této tématické vůně, protože okamžitě pocítí kouzlo broadwayské show.

Parfémovaná voda Show Me Love, kterou vytvořila parfémářka Alexandra Carlin, je opravdovou hvězdnou silou, dokonalou sofistikovanou kombinací smyslnosti a sladkosti.

Tato gurmánská vůně, která se otevírá šťavnatými borůvkovými akcenty a jiskřivými citrusovými tóny, je inspirována ovocně-květinovými kontrasty makronky s borůvkovo-jasmínovou příchutí. Ženské srdce smyslného jasmínu přivolává krémové tóny vanilky a santalového dřeva, které vůni uzavírají do lahodně sladkého a uklidňujícího závoje.

VZRUŠUJÍCÍ A NÁVYKOVÁ

Show Me Love má veganský certifikát, což odráží poslání společnosti ESCADA vytvářet moderní vůně, které jsou stále více ohleduplné k životnímu prostředí.

Lesklý flakon ve tvaru srdce, který je k dispozici ve velikostech 30 ml, 50 ml a 100 ml, je laděn do tmavě-sametově červené barvy, která evokuje nadčasový odstín divadelních opon. Vůně je prezentována ve stejně poutavé krabičce, která je celá potištěna slovem „love“ ve stylu ikonického nápisu na Broadwayi.

Show Me Love je strhující vůně navržená tak, aby překvapila a potěšila. Přináší inspiraci a sebevědomí, které vám pomůžou probudit kouzlo atmosféry broadwayských muzikálů. S touto odvážnou parfémovanou vodou nepřipadá v úvahu, že byste seděly v koutě! Toto je vaše chvíle, kdy můžete rozhrnout oponu, vstoupit na jeviště a zazářit jako hvězda.

Nová vůně bude k dispozici na Českém trhu od 1. 9. 2022 exklusivně na prodejnách Českého řetězce parfumérií Fann o velikostech a cenách:

Escada Show me love EDP 30 ml  EDP 1 180,00 Kč
Escada Show me love EDP 50 ml  EDP 1 710,00 Kč

Galerie