Exkluzivní nabídka v Be Bop baru hotelu Alcron

Soňa Hlaváčová
13. Srpen 2019

Be Bop bar v Hotelu Alcron patří mezi nejlepší pražské lobby bary a nyní přichází s několika exkluzivními nabídkami, které z něj dělají unikátní místo, kde to žije a kde o skvělé zážitky není nouze. Tři hlavní důvody jsou tvořeny bezkonkurenční ledovou kávou, prémiovým burgrem a nejdražším drinkem v Praze, který rozhodně stojí za ochutnávku.

Prvním z důvodů návštěvy Be Bop baru je prémiová ledová káva nazvaná Be Kickstarted, která milovníky kávy nejen potěší, ale také osvěží. Skládá se z Licor 43, mléka a espressa. Kromě této skvělé kávy bar nabízí také dokonalý servis a stylové posezení v příjemných kožených sedačkách a to navíc kdykoli během dne.

Be Bop Bar disponuje také výborným snack menu, které je nově obohaceno o Exclusive Be Bop burger, jehož výběrová náplň z něj dělá skutečný gurmánský zážitek. Součástí této exkluzivní náplně jsou kromě masa z farmy Mitrov také pečené foie gras a další suroviny té nejvyšší kvality. Dokonalý servis v bílých rukavicích je samozřejmostí.

Třetí novinkou je prémiový koktejl Be Memorable, jehož cena se vyšplhala na 10 000 Kč. Tuto cenu hodně ovlivňuje jedna z nejvzácnějších skotských whisky z palírny Macallan, nazvaná Macallan no.6. Whisky v koktejlu doplňuje homemade gentian bitter a zdobená homemade cherry. K prémiovému koktejlu patří také prémiová sklenice, tou je unikátní ručně broušený křišťálový kousek z prestižní sklárny Mosser. Sklenice spolu s drinkem a propracovaným servisem spolu dolaďují celkový luxusní dojem patrný již na první pohled.

Tato nová exkluzivní řada tvořená drinkem Be Memorable, Exclusive Be Bop burgerem a dostupnou kávou Be Kickstarted, která je podávána v zábavném kravím přebalu, si jistě získá svou klientelu, kterou budou tvořit lidé, kteří se rádi baví a na nic si nehrají.