Feadship vytváří udržitelnou řadu oblečení

07. Červen 2024 | Redakce LUXUS.cz | čtenost se zde objeví 07. 07. 2024

Feadship představuje udržitelnou kolekci oblečení pro milovníky jachtingu Nizozemský výrobce lodí Feadship rozšiřuje svou nabídku o novou řadu oblečení Ocean Collection, která je určena pro všechny, kteří milují život na vodě. Tato kolekce odráží závazek Feadshipu k ochraně životního prostředí a kvalitě a exkluzivitě svých produktů. Oblečení z Ocean Collection je vyrobeno z ekologických materiálů, jako je organická bavlna, recyklovaný polyester nebo bambusové vlákno, a je certifikováno podle globálních standardů pro organické textilie a iniciativy pro lepší bavlnu. Výroba a dodávka oblečení je plně transparentní a respektuje etické a sociální normy.

Ocean Collection nabízí široký výběr oblečení pro muže, ženy i děti, které je navrženo tak, aby vyjadřovalo styl a eleganci jachtařů, i když nejsou na palubě. Oblečení je zdobeno decentním logem Feadshipu a námořnickými motivy, jako jsou pruhy, kotvy nebo uzly. Mezi doplňky patří klobouky, šály, tašky nebo deky, které jsou ideální pro chladnější dny na moři. Kolekce také zahrnuje několik speciálních kousků, jako jsou knoflíky z perleťových mušlí, lemy z recyklovaného plastu z oceánů nebo postele na míru pro superyachty.

„Merchandising hraje důležitou roli v tom, jak sdílíme poselství Feadshipu, a jsme odhodláni investovat náš marketingový rozpočet do životního stylu, který je skutečně udržitelný a má vysokou hodnotu pro uživatele,“ říká manažerka komunikace Feadshipu, Francis Vermeer. „Ocean Collection se dokonale hodí do tohoto přístupu jako módní řada jachtařského oblečení, které plně splňuje standardy GOTS a BCI,“ dodává.

Galerie