Fendi otevírá první plážový klub v Marbelle

18. Červenec 2023 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 21867

Žhavé nové místo pro setkání bude samozřejmě všechno, jen ne obyčejné. Italský módní dům zcela přepracoval stávající plážový klub Chiringuito v resortu a aktualizoval výzdobu zářivými barvami a potisky, které kývnou na letní kolekci kapslí Fendi s tématikou astrologie.

Kolekce 2023 čerpá inspiraci z archivů Fendi, motivy zvěrokruhu byly poprvé představeny na jaře/v létě 1990 a rozšířeny Karlem Lagerfeldem na jaře/v létě 1993. V druhé kampani si topmodelky včetně Tyry Banks a Heleny Christensen oblékly modré a červené jednodílné plavky zdobené znameními zvěrokruhu. v angličtině a italštině.

V novém Fendi Beach Clubu očekávejte svěží altánky a salonky pod širým nebem vybavené červenobílými pruhovanými stoly, prostíráním a nádobím zdobeným znameními zvěrokruhu v souladu s ikonickými kampaněmi. Mezi kymácejícími se dlaněmi najdete pohovky hodné Instagramu poseté červenými a žlutými polštáři, měkké plážové koberce v béžových odstínech a deštníky zdobené charakteristickým potiskem Fendi.

A pokud doufáte, že si sbalíte nějaké plavky z nové kolekce, potěší vás zpráva, že resort přes léto otevřel také pop-up obchod Fendi (za rohem je také nově otevřený butik s vlajkovou lodí) .

Kromě nového Fendi Beach Club je resort domovem řady gurmánských restaurací a barů, poklidných lázní Six Senses a rozsáhlého zdravotního a fitness centra s trenéry po ruce pro individuální lekce.

Galerie