Festival Evolution vám ukáže, jak dělat v životě věci, které vás baví!

Redakce
15. Září 2019
Čtenost článku je: 15571 [?]

Víte, jaké jsou vaše silné stránky a na kterých byste měli pro změnu zase zapracovat? Děláte opravdu to, co vás naplňuje? Na Festivalu Evolution budete mít možnost dojít k odpovědím na tyto otázky. Pokud vás zajímá, jak mít naplněný život po všech stránkách, zapište si do diáře termín 21. – 22. září a místo Výstaviště v Praze Holešovicích.

Festival Evolution osloví všechny ty, kteří v životě dávají přednost kvalitě. Nejen, že přemýšlejí nad tím, jakými věcmi se obklopují, co konzumují, ale zároveň jim není lhostejné životní prostředí. Během dvou dnů se zde představí okolo 250 vystavovatelů s nabídkou potravin v bio kvalitě, přírodní kosmetikou, ekologickou drogerií, ale také potřebami pro děti. Pro festival je také typické, že propojuje jak část vystavovatelskou, tak programovou. Vše je vzájemně provázané, takže vše, o čem se bude mluvit, můžete přímo na místě ochutnat a opačně.

Mezi vystupujícími nebudou chybět přední čeští koučové, jako například Jan Mühlfeit, který spolu s olympionikem Davidem Svobodou představí téma Neporazitelná mysl. Oba přednášející na základě osobního prožitku a dlouholeté praxe předávají vlastní zkušenost, jak uspět v globálním měřítku i v těžkých podmínkách. Jak lépe kontrolovat svou mysl a uplatňovat techniky mentální odolnosti jako je dech, vizualizace, interní dialog, inspirace a mnoho dalšího.

 

MUDr. Tomáš Rychnovský a Mgr. Milan Srudnička si připravili povídání o bolestech (tělesných i duševních), které mají vždy nějakou příčinu a souvislost s tím, co žijeme a prožíváme. Každá bolest má svou příčinu, která spočívá buď v tom, co nedokážeme zpracovat, anebo v tom, jak žijeme svůj život, co a jak děláme a prožíváme. Na praktických příkladech z praxe si ukážeme, jak může vzniknout fyzická bolest, ale i psychické napětí.

Možná vás také trápí, že neumíte tzv. vypnout. Vaše mysl prostě drží pohotovost, hledá úkoly a rozvíjí své myšlenky. Náš strach, věrný ochránce před nebezpečím, informace z mysli hned vyhodnotí a spustí v nás pohotovost. A tak se můžeme cítit v sevření obav, úzkostí a ani nemusíme vědět, proč. Lucie Kolaříková vám na Festivalu Evolution ve své přednášce řekne, jak se zbavit strachů a vytvářet si v mysli klid a blaho. Naučíte se používat metody, jak se spojit s bezpečím, hojností i láskou.

 

Uvolnění fyzické i psychické si můžete dopřát také na ukázkových lekcích jógy, taiči nebo meditace. Odpočinout si můžete také v některé z kaváren, které nabízejí fair trade kávu, nebo si zajít potěšit své chuťové buňky do food zóny, kde můžete ochutnat kromě klasické české street food nabídky také veganské, vegetariánské nebo bezlepkové dobroty.

Pořadatelé rovněž myslí i na ty nejmenší, pro které je zde připraven bohatý program. S dětmi můžete společně vyrazit za nákupy – chybět nebude ani nabídka slow fashion nebo barefoot obuvi, nebo je můžete s klidnou hlavou zanechat v hlídacím koutku, kde budou mít o zábavu postaráno.

Kompletní festivalový program včetně seznamu vystavovatelů a podrobného rozpisu programu najdete na www.festivalevolution.cz.

Festival Evolution s.r.o.