Firma Koutný: tradiční výrobce obleků

Redakce Luxus.cz
03. Červen 2019

Společnost Koutný spol. s r. o. je úspěšná rodinná firma se sídlem v Prostějově a je považována za jednoho z nejvýznamnějších výrobců pánských obleků na českém trhu. Byla založena v roce 1995 po vzoru prvorepublikových značek Rolný a Nehera. Specializuje se na tradiční pánskou oděvní výrobu zejména na kvalitní obleky, saka, kalhoty, smokingy i pláště. Důraz je kladen na každý detail, špičkové materiály, pečlivé zpracování střihů, které vycházejí z aktuálních trendů. V nabídce jsou manažerské, slavnostní, svatební obleky, ale i obleky do tanečních a také móda na každodenní nošení. Vychází vstříc také mužům s nekonfekční postavou, díky programu Mix & Match, kde je možné libovolně kombinovat velikosti, barvy, střihy i materiály.

Zároveň jepředním dodavatelem profesního oblečení pro resorty a instituce státní správy. K nejznámějším zákazníkům patří Ministerstvo obrany ČR, Vězeňská služba ČR, Celní správa ČR, Policie ČR, holandská armáda, hasiči, dopravní podniky, ale také České aerolinie, Letiště Praha a mnoho dalších.

Každý zákazník je pro firmu Koutný jedinečný a je mu poskytován prvotřídní servis.Všechny výrobky vznikají přímo v Prostějově pod rukama nejlepších českých krejčových s dlouholetou zkušeností v oboru. Společnost Koutný vytváří módní kolekce výhradně z kvalitních materiálů. Dává si za cíl oslovit zejména náročné zákazníky, kteří preferují jakostní materiály, rychlost, kompetentnost a individuální přístup.

Teprve oblek na míru tvoří pravého muže. Firma Koutný je schopná v tomto směru uspokojit nejen zákazníky, kteří tuto službu vyhledávají z důvodu nekonfekční postavy, ale i náročné zákazníky požadující padnoucí oblek ze špičkových materiálů od renomovaných evropských firem. V nabídce jsou materiály ze 100% vlny nebo v kombinaci vlny s hedvábím a dalších směsí. Kromě materiálů lze vybírat z obleků různých střihů (klasický, slim fit i ultra slim…), z jednořadých a dvouřadých obleků s různými variantami kapes. K dispozici je výběr z kvalitních kontrastních podšívek a možnost vyšití monogramu nebo loga firmy na výrobku. Nedílnou součástí služeb je i návštěva zákazníka ve firmě, při níž odborník firmy vezme zákazníkovi míry a nabídne mu výběr ze střihů a materiálů.

Nová kolekce

S novou kolekcí na trh firma Koutný přichází jednou za půl roku. V letošní sezóně u nich vévodí polopodšitá lehká saka s podílem lnu, která jsou ideální na parné letní dny. V kurzu jsou také károvaná saka. V podzimní kolekci budou hrát prim separátní vestičky, které lze kombinovat s kalhotami ohrnutými nad kotníky v různých barevných odstínech, doplněné mokasíny nebo bílými teniskami.

 

Prodejny Koutný naleznete v sedmi městech ČR a to v Prostějově, v Praze (Centrum Chodov, OD Kotva), v Českých Budějovicích, Karlových Varech, Hradci Králové a v Ostravě.