Firma Matějovský nabízí úžasné ložní prádlo pro náročné

22. Říjen 2020

Přemýšlíte o výměně ložního prádla, ale patříte mezi náročnější zákazníky, a ne každé Vám vyhovuje? V dnešním článku se společně podíváme na jednoho z největších českých výrobců kvalitního ložního prádla a představíme si ty nejluxusnější řady lůžkovin, které jsou tímto prodejcem nabízeny. Mezi těmito nejkvalitnějšími kolekcemi, jako jsou Cashmere a Soya, povlečení Luna (bambusový satén), designové kolekce povlečení od Blanky Matragi a Kateřiny Bohušíkové, si rozhodně vybere každý.

Bambusový satén

Dopřejte si to největší možné pohodlí i ve své ložnici – povlečení ze 100% bambusové příze ocení především milovníci zdravého a kvalitního spánku. Bambusový satén Vám poskytne komfort po celý rok, protože právě povlečení vyrobené z něj, které se nazývá Luna, Vám je schopno udržovat teplo a zároveň absorbovat vlhkost.

Povlečení Kateřiny Bohušíkové

Jste milovníky pozitivního myšlení a chcete usínat s hřejivým pocitem klidné mysli? Vyberte si povlečení z kolekce KaBo ART Bohušíková, které Vás zaručeně okouzlí svými uměleckými vzory, za nimiž stojí Kateřina Bohušíková.Malování je má vášeň. Miluji, jak mohu, prostřednictvím štětce vyjádřit své pocity. Jak do každého obrazu dávám kousek sebe. Jak barvy voní a z bílého plátna se stává další část mého já“, přibližuje Kateřina Bohušíková svoji touhu a chuť vytvářet stále něco nového, energického a veselého.

Povlečení Blanky Matragi

Sama autorka povlečení Blanka Matragi, jak již z názvu vyplývá, charakterizuje tuto kolekci jako oslavu života a návrat ke kořenům. Kolekce propojuje čtyři zajímavé elementy, jimiž je voda, okouzlující oheň, země a vzduch. Motivy povlečení jsou velmi elegantní, ale zároveň opravdu odvážné a promyšlené, čímž Vás zaručeně ihned zaujmou.

Cashmere (polštář a přikrývka)

Právě kašmír se řadí díky své hebkosti mezi jedny z nejluxusnějších přírodních materiálů, které můžeme nalézt. Získává se především na jaře ručním vyčesáváním srsti kašmírských koz, které žijí na vysokohorských planinách. Kašmírová vlna je přirozeně hypoalergenní, prodyšná, hřejivá a navíc dokáže skvěle odvádět vlhkost, takže se právě přikrývky hodí k využití po celý rok.

Soya (polštář a přikrývka)

Luxus, který nabízí SOYA, jen tak nikde jinde nenaleznete. Vězte, že si Vás získá především díky svému preciznímu designu a dokonalému komfortu – synonymy pro SOYU jsou pevnost, hladkost, jemnost a medová zlatavost. Díky skvěle vyváženým vlastnostem této rostliny se na úžasný pocit pohodlí můžete těšit, kdykoliv složíte hlavu do polštáře SOYA či se zakryjete peřinou SOYA.

Matějovský

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže