Focení kolekce Real Beauty 2019 by Alena Wilson

Redakce LUXUS.cz
10. Červen 2019

27. května se na Letišti v Hradci Králové konalo focení kolekce Aleny Wilson, jehož se zhostil fotograf Jiří Šujanský. Pro své focení si Alena Wilson opět vybrala modelky z řad reálných žen. Tentokrát se tváří její kolekce stala známá moderátorka Jolana Voldánová a vynikající šanzóniérka Renata Drossler. Tyto dvě dámy si vybrala proto, že obě jsou úžasné a přitom každá jiným typem ženy.

Obě dámy reprezentují to, co Alena u tváří svých kolekcí hledá. Jsou krásné, inspirující, silné a ve svém životě zvládají všechny možné role, které jsou všeobecně ženám mnohdy automaticky přiděleny. Role matek, manželek, milenek, kariéristek, mentorek, kamarádek, poradkyň, „psycholožek“, kuchařek...

Jolana Voldánová je menší, krásná brunetka se správnými křivkami, seriózním výrazem a přirozenou elegancí. Naopak vysoká, sebevědomá blondýnka, Renata Drossler, je veskrze živočišná. Nebojí se nafotit i odvážnější průhledné hedvábné topy a ukázat, že ženy v každém věku mohou být sexy. Jako doplňky měly obě dámy luxusní brýle od EyeEye optiky. 

K nafocení kolekce měla návrhářka k dispozici několik luxusních helikoptér, jedna byla dokonce v hodnotě sto miliónů a další byl unikátní kousek z USA z války ve Vietnamu, který je v celé Evropě pouze jeden. 

Kolekce Aleny Wilson se jmenuje Real Beauty – Opravdová krása. To je krása, kterou má každá žena, protože je to krása, která není viditelná jen z venku, ale vychází i zevnitř. Je to vnitřní síla, charisma každé ženy. Alena Wilson neuznává tlak módního světa vyžadující nezdravě vyhublé modelky a pomáhá tlaku zdravého životního stylu a propagaci reálných ženských křivek. V jejích modelech se bude cítit každá žena sexy, i když nemá míry 90-60-90.

Cílem módy Aleny Wilson tedy je, aby se v jejím oblečení ženy cítili sebevědomé, silné a hlavně krásné. Kolekce pracuje zejména s materiály jako je vysoce kvalitní 100% hedvábí, vlna, hedvábný satén, díky nimž jsou jednotlivé kousky pohodlné a nositelné. Její designy, ženské, elegantní a zároveň sexy, si nelze nezamilovat.