FoodIN: neobvyklý catering, který nejen chutná, ale i překvapí

Redakce Luxus.cz
29. Leden 2019

V našem seriálu o cateringu vás dnes seznámíme s cateringovou firmou FoodIN, která nabízí netradční catering. Základem jídel, které připravuje, jsou produkty od místních farmářů, pěstitelů a producentů. Kromě toho nabízí klientům také produkty své výroby, jako jsou hovězí klobásky, telecí párky, sekaná nebo množství domácích pomazánek. Nejedná se o „klasický“ catering. FoodIN se nese v duchu atmosféry a stylu „La Provence“.

FoodIN je schopen zajistit netradiční catering pro různě velké skupiny lidí. Má vlastní pojízdnou kuchyň, takže dokáže připravovat jídla v místě konání akce ve stylu street food. U FoodIN si můžete objednat snídani, brunch, coffee break, oběd, občerstvení na svatbě, catering na jakoukoli akci. Firmy u FoodIN často využívají možnost objednat si speciality, které korespondují s jejich brandem.

Každá potravina, kterou FoodIN nabízí, má svůj příběh, který na akci jeho tým představí. Catering od FoodIN nebude tak jen požitkem, ale i zážitkem. Samozřejmostí je, že akci pro vás zajistí jak venku, tak kdekoli vevnitř. Stejně tak je samozřejmý kvalitní servis, proto s sebou vždy vozí nejlepší tým lidí.

FoodIN nabízí mimo jiné výborné uzeniny bez éček a konzervantů, výborné čerstvé a zrající sýry z malých českých farem, vyzrálé hovězí bio maso z vlastního chovu, pečené jehněčí a kůzlečí maso, vepřová kolena v bio kvalitě, kuřecí nebo králičí speciality, divočinu, kvalitní zeleninu od lokálních pěstitelů a vynikající nápoje od lokálních dodavatelů.

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy
Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor