Foreo: Beauty-tech produkty jsou srdeční záležitostí

Redakce
22. Červenec 2021
Čtenost článku je: 14138 [?]

Tento měsíc je pro švédskou beauty-tech značku FOREO velmi významný – uplynulo totiž 8 let od jejího založení. Slavit ale mohla už několik týdnů před svými narozeninami, kdy ji maloobchodní prodejce kosmetiky Lookfantastic označil jako „nejlepšího výrobce přístrojů pro péči o pleť“, což potvrzují také sociální sítě. Jen na TikToku se produkty FOREO pyšní neuvěřitelnými 160 200 000 zobrazeními! Pokud se vaše cesty s tímto kosmetickým velikánem dodnes nezkřížily, připravte se. Ještě o něm hodně uslyšíme!

Společnost FOREO, kterou založil vizionář a majitel více jak 200 registrovaných patentů Filip Sedic, proměňuje od roku 2013 náš přístup ke kráse. A díky moderním technologiím svou pozici jedničky na trhu neustále upevňuje. Svědčí o tom i to, že se každých 10 vteřin prodá některé ze zařízení FOREO. Řada sonických čisticích kartáčků na obličej LUNA dokonce pokořila magickou hranici 20 milionů prodaných kusů, přičemž 2 miliony z nich si zákazníci koupili během 24 hodin na Černý pátek. Během pandemie koronaviru zaznamenala společnost více jak 30 % nárůst prodejů a převzala otěže celého kosmetického průmyslu, který směřuje k jediné možné budoucnosti krásy – kosmetickým technologiím.

Když jsme v roce 2013 vstoupili na trh, vše, co jsme měli, byl úžasný průkopnický produkt a velký sen. Ukázalo se, že to k úspěchu stačí! Dnes jsme obklopeni 3000 silnými a kreativními zaměstnanci, působíme ve více než 80 zemích a máme 30 milionů spokojených zákazníků na celém světě. A to je něco, na co můžeme být právem pyšní,“ říká CEO společnosti FOREO Boris Trupcevic.

A pokračuje: „K osmým narozeninám jsme od našich úžasných zákazníků dostali ten nejhezčí dárek – pět hvězdiček na dánském webu pro recenze spotřebitelů Trustpilot. Jako společnost se snažíme vyrábět odolné a vysoce kvalitní výrobky a spotřebitelé tuto snahu oceňují, mnoho z nich nám důvěřuje už od samého začátku. Nedávno jsme oslovili stovky našich prvních zákazníků, abychom se ujistili, že stále používají naše produkty. Bylo pro nás velmi emotivní slyšet, že jim produkty FOREO změnily život a že i po 8 letech intenzivního používání fungují pořád stejně a vypadají jako nové! Znamená to totiž, že jsme splnili naše hlavní cíle – uspokojovat potřeby zákazníků, podnikat udržitelně, podporovat inovace a zlepšovat životy lidí!“.

Značka FOREO, poháněná inovativní švédskou DNA, je původním tvůrcem prvního silikonového čisticího kartáčku na obličej, který byl na trh uveden v roce 2013. Dnes je zařízení LUNA nejkopírovanějším kosmetickým produktem na světě. A přestože je imitace určitou formou lichotky, je potřeba proti ní bojovat, protože v konečném důsledku ohrožuje především spotřebitele. Na konci roku 2019 přiřkl soud v Šanghaji značce FOREO finanční odškodnění ve výši 3 milionů čínských jüanů (přibližně 450 000 amerických dolarů) za krádež duševního vlastnictví. Toto velké vítězství podpořilo značku v jejím boji proti padělatelům, ale také dalo naději ostatním společnostem, které se potýkají se stejnými problémy.

FOREO není jen další kosmetickou značkou, ale především inovativní a technologicky vyspělou společností působící na trhu krásy. Známá je pak především díky svým třem bestsellerům: sonickému kartáčku LUNA 3, inteligentnímu přístroji UFO 2 a tónujícímu zařízení BEAR, o kterých časopis Vouge prohlásil, že jsou to roztomilá, ale vysoce výkonná osobní zařízení, která pleti dodávají vše, co potřebuje během pouhých 6 minut. Celebritami oblíbená LUNA 3 je nejměkčím a nejhygieničtějším kartáčkem na trhu, který poskytuje pleti hloubkové, a přitom velmi jemné čištění, jež nenarušuje kožní bariéru a zanechává ji v té nejlepší kondici. V kombinaci s UFO 2, oceňovaným 2-minutovým komplexním ošetřením pleti a mikroproudovým tónujícím zařízením BEAR bude vaše pokožka mladistvá a zářivá během několika málo minut. Vědecký tým Institutu FOREO navíc pracuje na další velké „věci“, která bude opět velmi jedinečná jak z pohledu funkčnosti, tak kvality, trvanlivosti i výhodami, které pleti poskytne.

Za osm krátkých let se společnost FOREO změnila k nepoznání. Až 30 milionů prodaných produktů pomohlo zkrášlit tvář a vrátit úsměv zákazníkům po celém světě. Značka získala více jak 225 ocenění, otevřela futuristické zařízení v Číně s Intitutem pro výzkum a vývoj se solárními panelovými střechami, zřídila tělocvičny pro své zaměstnance a moderní kanceláře na šesti kontinentech a vytrvale postupovala po kariérním žebříčku, dokud se z ní stala nejoblíbenější značka pečujících pleťových produktů na světě!

V roce 2021 uvede společnost FOREO na trh nový produkt, jehož základ tkví v personalizovaných zkušenostech a individuálním přístupu péče o pleť – tedy v hlavních trendech, které nám v blízké budoucnosti kosmetický průmysl přinese. A to není všechno! V roce 2022 má značka se svou dceřinou společností FAQ Swiss v plánu představit další produkty na profesionální úrovni. Je tedy jisté, že se v následujících letech máme opravdu na co těšit!

Foreo

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2

Firemní články

FOREO PŘEDSTAVUJE NABÍDKU NA BLACK FRIDAY – NEJVĚTŠÍ SLEVY V HISTORII
Darujte si pod stromeček krásu v podobě produktů Foreo
PŘEKONEJTE HRANICE SVÉ PŘEDSTAVIVOSTI SE ZNAČKOU FOREO
Foreo se postará o rychlou péči o vaši pleť díky inovativním technologiím
Foreo předestírá kosmetické trendy na další léta
Foreo se postará o vaši pleť i v létě díky UFO 2 se skvělým dárkem
Foreo: Beauty-tech produkty jsou srdeční záležitostí
Objevte kampaň značky Foreo s názvem Be YOUnique
Značka Foreo oslavuje rozdílnost, ve které spočíval životní styl Freddieho Mercuryho
Dopřejte mamince luxusní produkty ke Dni matek od Foreo
Foreo radí, jak si vybudovat lásku ke své pleti
JAK HORMONY OVLIVŇUJÍ NAŠI PLEŤ A JEJÍ PROJASNĚNÍ RADÍ FOREO
Jessica Alba miluje LUNA 3 od FOREO – její denní rutina
Foreo pomáhá v boji s modrým světlem, které je pro naši pokožku nežádoucí
Kosmetická značka Foreo nám přináší beauty trendy tohoto období
Foreo radí, jak díky jejich produktům ušetřit své peněžence
Nevstávejte kvůli líčení dříve a ošetřujte si svou pleť díky Foreo
PEČUJTE LETOS NA VALENTÝNA O SEBE A SVOU POKOŽKU DÍKY FOREO!
VALENTÝN JAKO ŽÁDNÝ JINÝ DÍKY FOREO
Jak se starat a čistit naši pleť radí společnost Foreo
BEAUTY TRENDY 2021 PŘEDSTAVUJE FOREO
OBJEVTE ANTI-TRENDY PRO ROK 2021 DÍKY FOREO
Novoroční předsevzetí, která ocení především pleť, a to díky Foreo
Značka FOREO přináší zajímavé fakty o LED světle a jeho účincích
Foreo představuje HOME SPA – symbol pro hýčkání těla i mysli
Značka FOREO radí při výběru té správné pleťové masky
Foreo uvádí novinku roku, která osloví všechny moderní muže
Využijte skvělé produkty značky Foreo a pečujte o svou pleť i na podzim
Značka FOREO radí, jak na nekomplikovanou smíšenou pleť
V Česku přistálo UFO. Jeho mise je ale přátelská
DOPŘEJTE SI LUXUSNÍ PÉČI A RELAXACI Z POHODLÍ DOMOVA
LUXUS, ÚČINNOST A PÉČE NA MÍRU - FOREO PŘEDSTAVUJE UFO 2 A POSOUVÁ POWER-MASKING NA NOVOU ÚROVEŇ
Foreo děkuje generacím žen za moudrost, inspiraci a podporu – daruje jim produkt budoucnosti
Krásný vzhled jako cesta ke spokojenému vztahu
Systémová závada během Black Friday znamená pro švédskou beauty-tech značku ztrátu 230 milionů KČ
DOPŘEJTE SI LUXUSNÍ PÉČI A VYUŽIJTE FOREO BLACK FRIDAY NABÍDKU
Ideální čištění pleti po tréninku s FOREO LUNA mini 3FOREO LUNA mini 3 jako maximální péče o pleť po sportu
Foreo představuje produkty, které zaručí, aby Vaše pleť na podzim netrpěla.
FOREO SKIN WORKOUT – sportem ke krásné pleti

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže