FOREO LUNA mini 3 jako maximální péče o pleť po sportu

Ideální čištění pleti po tréninku s FOREO LUNA mini 3
10. Říjen 2019 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 13505

Švédská technologická značka FOREO uvedla nově na český trh exkluzivně v Douglas nový čistící kartáček LUNA mini 3, který by rozhodně neměl chybět v žádné tašce na sport či trénink. Podzimní shon je tu a pokud si chcete sychravé počasí zpříjemnit vylepšením péče o pleť, tento článek je pro Vás ideálním.

Rádi sportujete a máte obavy o svou pleť při fyzické námaze? Je dokázáno, že lidé, kteří sportují alespoň tři hodiny týdně, mají pleť výrazně hezčí a zdravější než ti, kdo se nehýbou vůbec. Vyplývá to ze studie, kterou pro FOREO zpracovala doktorka Anita Sturnham. Musíme o ni ale pleť  po cvičení náležitě pečovat, neboť dle výzkumu má cvičení negativní efekt na pleť, pokud sportujete s make-upem. Pokud tedy rádi běháte nebo si dojdete v polední pauze na jógu, čistící kartáček na pleť je pro vás ideální variantou. Inspirací pro nový typ kartáčku byla právě péče o pleť při aktivním životě.

Nová LUNA mini 3 pro krásnou pleť po tréninku

Nová LUNA mini 3 pro krásnou pleť po tréninku

Pečlivá péče o pleť vždy a snadno

Jaké jsou tedy hlavní přednosti LUNA mini 3? Je vyroben z neporézního silikonu a je zcela voděodolný, čímž šetří čas a nechá se použít jednoduše kdekoliv i ve sprše. Po prvním spárování s aplikací a vytvoření ideálního nastavení už můžete kartáček používat dle libosti. Zajímavý je však hlavně režim GLOW BOOST – nezabere více jak 30 vteřin a čistou pleť si mohou dopřát i ti nejvytíženější z nás. Navíc je lehoučký a tato varianta mini je skladná a vejde se do každé sportovní tašky, kde se nevylije jako například micelární voda.

Pokud máte citlivou pleť a nevyhovují vám ani peelingy, oceníte možnost vybrat si až z 12 intenzit čištění. Technologie T-sonic a jemné silikonové štětinky důkladně a do hloubky odstraní z pleti veškeré nečistoty, které se nám na pleť dostanou během cvičení, ať už se jedná o pot, zbytky make-upu nebo i špína z půjčené jogamatky. Čistící kartáček na pleť nabízí ale i další vychytávky - když si přístroj propojíte s aplikací FOREO a náhodou ho někde zapomenete nebo ztratíte, funkce Find my LUNA vám hned poradí, kde ho najít. To se hodí, ne?

 

Ideální čištění pleti po tréninku s FOREO LUNA mini 3

Ideální čištění pleti po tréninku s FOREO LUNA mini 3

Ideální výbava do sportovní tašky

Lámete si hlavu, co byste si tedy neměli zapomenout přibalit do své tašky pro sport? Vhodnou výbavou bude pohodlné oblečení jakou jsou oblíbené legíny, tričko, bavlněné ponožky a sportovní podprsenka. Doplňte navíc o  miniaturní balení oblíbených produktů, které potom nebudete muset dlouhodobě vystavovat nevhodným klimatickým podmínkám, například v kufru vašeho auta. Nezapomeňte si hlavně i přehrávač hudby nebo bezdrátová sluchátka, se kterými jde cvičení vždy lépe. Nemůžete najít svou LUNU mini 3 a nevíte jestli je v tašce nebo jinde? Jednoduše ji pomocí aplikace v telefonu a funkce Find my LUNA objevíte a můžete vyrazit z domova s ideální sportovní výbavou.

FOREO LUNA mini 3 můžete nyní zakoupit exkluzivně ve vybraných Douglas parfumeriích a na www.douglas.cz. Ve fotogalerii níže si můžete prohlédnout i fotografie z představení produktů na jóga lekci.

Galerie

Nová LUNA mini 3 pro krásnou pleť po tréninku
Ideální čištění pleti po tréninku s FOREO LUNA mini 3

Rozhovory