FOREO PŘEDSTAVUJE NABÍDKU NA BLACK FRIDAY – NEJVĚTŠÍ SLEVY V HISTORII

Redakce
25. Listopad 2021

Švédská beauty-tech značka FOREO odhaluje své dosud nejzajímavější slevy, na které se můžete těšit v rámci Black Friday! Získejte až 50 % slevu na známé a celebritami oblíbené chytré přístroje značky, díky nimž si svou novou pleť doslova zamilujete. Využijte šanci výhodně pořídit krásnou věc pro sebe, nebo jako vánoční dárek pro někoho, na kom vám záleží. Black Friday v podání FOREO byste si neměli nechat ujít!

Letošní akce Black Friday bude výjimečná. Vůbec poprvé nabídne značka FOREO s výhodnou cenou nejen své oblíbené vánoční hvězdy, jako je LUNA 3 nebo UFO 2, ale také revoluční mikroproudový přístroj BEAR. Toto kompletní 6minutové ošetření obličeje se už nějaký čas drží na předních příčkách prodejů a díky Black Friday ho můžete mít doma i vy.

Ve FOREO je pro nás blaho našich zákazníků klíčové, a proto se letos snažíme, aby vánoční shon prožili bez stresu. Celých 64 % nakupujících uvedlo, že na Black Friday lituje unáhlených nákupů a je to především oblečení, tablety a televizory, kvůli kterým lidé pochybují o svých rozhodnutích. Oproti tomu se výrobky FOREO osvědčily jako dlouhodobá investice – naši první zákazníci nám potvrdili, že kdysi zakoupená zařízení FOREO fungují i po 8 letech používání naprosto bezchybně a stále vypadají jako nová. Nákup jakéhokoliv našeho přístroje se ukazuje jako skvělá investice a my víme, že svého rozhodnutí nebudete v tomto případě litovat,“ říká generální ředitel společnosti FOREO Boris Trupčevič.

Aby měla akce Black Friday co nejhladší průběh, vytvořila společnost FOREO přehled svých nejžádanějších produktů a také uvedla důvody, proč si je zamilujete i vy!

Sonický kartáček na čištění obličeje je vyrobený z ultra hygienického silikonu a vyniká patentovanou technologií – T-Sonickými pulzacemi. Písmeno „T“ v tomto případě reflektuje slovo transdermální, což znamená, že pulzace dokážou proniknout skrze vrstvy pokožky, stimulovat krevní oběh a přivádět kyslík na povrch, přičemž odstraňují nečistoty zachycené v pórech. Exfoliace je nedílnou součástí správné péče o pleť, nicméně pokud máte citlivou a jemnou pleť, může být někdy až na škodu. Z toho důvodu je řada FOREO LUNA vybavena měkkými silikonovými štětinami, které zajišťují hloubkové a zároveň šetrné čištění, aniž by docházelo k narušení kožní bariéry. Díky tomuto přístroji je odstraněno až 99,5 % nečistot, včetně zbytků make-upu, přebytečného kožního mazu a odumřelých buněk. Zadní strana přístroje LUNA 3 je navíc vybavena režimem zpevňující masáže, který využívá vysoké a nízké intenzity pulzací ke zpevnění pleti. Při pravidelném používání je pokožka rozjasněná a má mnohem lepší texturu.

FOREO BEAR je tónující přístroj na obličej, který vám za pár minut poskytne super efektivní lifting. Během svátků možná pár kil navíc schováte pod vánočním svetrem, váš obličej ale bude stále na očích. BEAR je tříminutovým náročným pleťovým workoutem, díky kterému budete zářit ještě dlouho po Vánocích. Na pohled roztomilý přístroj FOREO vyniká pořádnou silou, která během pouhých tří minut omladí pleť a sníží výskyt jemných linek a vrásek. BEAR kombinuje technologii mikroproudu pro vypnutější a rozjasněnější pleť a patentovanou T-Sonickou pulzaci, které spolu dohromady poskytnou pokožce skutečné energizující ošetření. Na rozdíl od jiných podobných produktů na trhu je BEAR vybaven patentovaným Anti-Shock systémem, jenž z něho činí nejbezpečnější dostupné mikroproudové zařízení na světě. Naší jedinou radou je – buďte opatrní, na svém novém obličejovém přístroji se můžete stát velmi rychle závislí!

Legendární UFO 2 přinese vaší pleti skutečně nadpozemské výsledky. Přístroj obsahuje čtyři špičkové technologie, díky kterým se o něm dá hovořit jako o dokonalém 2minutovém komplexním ošetření obličeje. LED světelná terapie s 8 různými vlnovými délkami cílí na rozličné kožní problémy. Například fialové světlo rozjasňuje pleť, modré světlo minimalizuje nedokonalosti a žluté světlo zklidňuje zánětlivé procesy v pleti. Přístroj dále zahrnuje termoterapii, kryoterapii a T-Sonické pulzace, díky čemuž dosahuje výsledků na profesionální úrovni, a to za pouhé 2 minuty. UFO 2 lze použít také s exkluzivními pleťovými maskami z dílny FOREO, které obsahují vysoce aktivní látky pro výživu i hydrataci pleti. Masky v kombinaci s UFO 2 zvyšují úroveň hydratace o 126 % během pouhých 90 sekund a vynikají účinkem po dobu až 6 hodin. Je také klinicky prokázáno, že UFO 2 výrazně redukuje výskyt vrásky, a to již za sedm dní.

Foreo

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3

Firemní články

FOREO PŘEDSTAVUJE NABÍDKU NA BLACK FRIDAY – NEJVĚTŠÍ SLEVY V HISTORII
Darujte si pod stromeček krásu v podobě produktů Foreo
PŘEKONEJTE HRANICE SVÉ PŘEDSTAVIVOSTI SE ZNAČKOU FOREO
Foreo se postará o rychlou péči o vaši pleť díky inovativním technologiím
Foreo předestírá kosmetické trendy na další léta
Foreo se postará o vaši pleť i v létě díky UFO 2 se skvělým dárkem
Foreo: Beauty-tech produkty jsou srdeční záležitostí
Objevte kampaň značky Foreo s názvem Be YOUnique
Značka Foreo oslavuje rozdílnost, ve které spočíval životní styl Freddieho Mercuryho
Dopřejte mamince luxusní produkty ke Dni matek od Foreo
Foreo radí, jak si vybudovat lásku ke své pleti
JAK HORMONY OVLIVŇUJÍ NAŠI PLEŤ A JEJÍ PROJASNĚNÍ RADÍ FOREO
Jessica Alba miluje LUNA 3 od FOREO – její denní rutina
Foreo pomáhá v boji s modrým světlem, které je pro naši pokožku nežádoucí
Kosmetická značka Foreo nám přináší beauty trendy tohoto období
Foreo radí, jak díky jejich produktům ušetřit své peněžence
Nevstávejte kvůli líčení dříve a ošetřujte si svou pleť díky Foreo
PEČUJTE LETOS NA VALENTÝNA O SEBE A SVOU POKOŽKU DÍKY FOREO!
VALENTÝN JAKO ŽÁDNÝ JINÝ DÍKY FOREO
Jak se starat a čistit naši pleť radí společnost Foreo
BEAUTY TRENDY 2021 PŘEDSTAVUJE FOREO
OBJEVTE ANTI-TRENDY PRO ROK 2021 DÍKY FOREO
Novoroční předsevzetí, která ocení především pleť, a to díky Foreo
Značka FOREO přináší zajímavé fakty o LED světle a jeho účincích
Foreo představuje HOME SPA – symbol pro hýčkání těla i mysli
Značka FOREO radí při výběru té správné pleťové masky
Foreo uvádí novinku roku, která osloví všechny moderní muže
Využijte skvělé produkty značky Foreo a pečujte o svou pleť i na podzim
Značka FOREO radí, jak na nekomplikovanou smíšenou pleť
V Česku přistálo UFO. Jeho mise je ale přátelská
DOPŘEJTE SI LUXUSNÍ PÉČI A RELAXACI Z POHODLÍ DOMOVA
LUXUS, ÚČINNOST A PÉČE NA MÍRU - FOREO PŘEDSTAVUJE UFO 2 A POSOUVÁ POWER-MASKING NA NOVOU ÚROVEŇ
Foreo děkuje generacím žen za moudrost, inspiraci a podporu – daruje jim produkt budoucnosti
Krásný vzhled jako cesta ke spokojenému vztahu
Systémová závada během Black Friday znamená pro švédskou beauty-tech značku ztrátu 230 milionů KČ
DOPŘEJTE SI LUXUSNÍ PÉČI A VYUŽIJTE FOREO BLACK FRIDAY NABÍDKU
Ideální čištění pleti po tréninku s FOREO LUNA mini 3FOREO LUNA mini 3 jako maximální péče o pleť po sportu
Foreo představuje produkty, které zaručí, aby Vaše pleť na podzim netrpěla.
FOREO SKIN WORKOUT – sportem ke krásné pleti

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže