FOREO PŘEDSTAVUJE NABÍDKU NA BLACK FRIDAY – NEJVĚTŠÍ SLEVY V HISTORII

Redakce
25. Listopad 2021
Čtenost článku je: 13290 [?]

Švédská beauty-tech značka FOREO odhaluje své dosud nejzajímavější slevy, na které se můžete těšit v rámci Black Friday! Získejte až 50 % slevu na známé a celebritami oblíbené chytré přístroje značky, díky nimž si svou novou pleť doslova zamilujete. Využijte šanci výhodně pořídit krásnou věc pro sebe, nebo jako vánoční dárek pro někoho, na kom vám záleží. Black Friday v podání FOREO byste si neměli nechat ujít!

Letošní akce Black Friday bude výjimečná. Vůbec poprvé nabídne značka FOREO s výhodnou cenou nejen své oblíbené vánoční hvězdy, jako je LUNA 3 nebo UFO 2, ale také revoluční mikroproudový přístroj BEAR. Toto kompletní 6minutové ošetření obličeje se už nějaký čas drží na předních příčkách prodejů a díky Black Friday ho můžete mít doma i vy.

Ve FOREO je pro nás blaho našich zákazníků klíčové, a proto se letos snažíme, aby vánoční shon prožili bez stresu. Celých 64 % nakupujících uvedlo, že na Black Friday lituje unáhlených nákupů a je to především oblečení, tablety a televizory, kvůli kterým lidé pochybují o svých rozhodnutích. Oproti tomu se výrobky FOREO osvědčily jako dlouhodobá investice – naši první zákazníci nám potvrdili, že kdysi zakoupená zařízení FOREO fungují i po 8 letech používání naprosto bezchybně a stále vypadají jako nová. Nákup jakéhokoliv našeho přístroje se ukazuje jako skvělá investice a my víme, že svého rozhodnutí nebudete v tomto případě litovat,“ říká generální ředitel společnosti FOREO Boris Trupčevič.

Aby měla akce Black Friday co nejhladší průběh, vytvořila společnost FOREO přehled svých nejžádanějších produktů a také uvedla důvody, proč si je zamilujete i vy!

Sonický kartáček na čištění obličeje je vyrobený z ultra hygienického silikonu a vyniká patentovanou technologií – T-Sonickými pulzacemi. Písmeno „T“ v tomto případě reflektuje slovo transdermální, což znamená, že pulzace dokážou proniknout skrze vrstvy pokožky, stimulovat krevní oběh a přivádět kyslík na povrch, přičemž odstraňují nečistoty zachycené v pórech. Exfoliace je nedílnou součástí správné péče o pleť, nicméně pokud máte citlivou a jemnou pleť, může být někdy až na škodu. Z toho důvodu je řada FOREO LUNA vybavena měkkými silikonovými štětinami, které zajišťují hloubkové a zároveň šetrné čištění, aniž by docházelo k narušení kožní bariéry. Díky tomuto přístroji je odstraněno až 99,5 % nečistot, včetně zbytků make-upu, přebytečného kožního mazu a odumřelých buněk. Zadní strana přístroje LUNA 3 je navíc vybavena režimem zpevňující masáže, který využívá vysoké a nízké intenzity pulzací ke zpevnění pleti. Při pravidelném používání je pokožka rozjasněná a má mnohem lepší texturu.

FOREO BEAR je tónující přístroj na obličej, který vám za pár minut poskytne super efektivní lifting. Během svátků možná pár kil navíc schováte pod vánočním svetrem, váš obličej ale bude stále na očích. BEAR je tříminutovým náročným pleťovým workoutem, díky kterému budete zářit ještě dlouho po Vánocích. Na pohled roztomilý přístroj FOREO vyniká pořádnou silou, která během pouhých tří minut omladí pleť a sníží výskyt jemných linek a vrásek. BEAR kombinuje technologii mikroproudu pro vypnutější a rozjasněnější pleť a patentovanou T-Sonickou pulzaci, které spolu dohromady poskytnou pokožce skutečné energizující ošetření. Na rozdíl od jiných podobných produktů na trhu je BEAR vybaven patentovaným Anti-Shock systémem, jenž z něho činí nejbezpečnější dostupné mikroproudové zařízení na světě. Naší jedinou radou je – buďte opatrní, na svém novém obličejovém přístroji se můžete stát velmi rychle závislí!

Legendární UFO 2 přinese vaší pleti skutečně nadpozemské výsledky. Přístroj obsahuje čtyři špičkové technologie, díky kterým se o něm dá hovořit jako o dokonalém 2minutovém komplexním ošetření obličeje. LED světelná terapie s 8 různými vlnovými délkami cílí na rozličné kožní problémy. Například fialové světlo rozjasňuje pleť, modré světlo minimalizuje nedokonalosti a žluté světlo zklidňuje zánětlivé procesy v pleti. Přístroj dále zahrnuje termoterapii, kryoterapii a T-Sonické pulzace, díky čemuž dosahuje výsledků na profesionální úrovni, a to za pouhé 2 minuty. UFO 2 lze použít také s exkluzivními pleťovými maskami z dílny FOREO, které obsahují vysoce aktivní látky pro výživu i hydrataci pleti. Masky v kombinaci s UFO 2 zvyšují úroveň hydratace o 126 % během pouhých 90 sekund a vynikají účinkem po dobu až 6 hodin. Je také klinicky prokázáno, že UFO 2 výrazně redukuje výskyt vrásky, a to již za sedm dní.

Galerie

Rozhovory