Foreo radí, jak si vybudovat lásku ke své pleti

09. Duben 2021 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 16306

Sebepřijetí. Láska k sobě sama. Po éře „dokonalé krásy” přichází na celém světě ke slovu hrdost na to, jak ve skutečnosti vypadáme. Ne náhodou má hastagh #skinpositivity v současné chvíli kolem 132 tisíc příspěvků, které navíc každým dnem narůstají. Na Instagramu se začíná vytvářet bezpečný prostor ke sdílení holé kůže a pleti bez make-upu i zkrášlujících filtrů spolu s příběhy a osvědčenými tipy. Spíš než o aktuální téma jde o hnutí roku 2021. Je načase konečně přijmout a mít rád svou vlastní pokožku!

Současná situace nám do životů přinesla nekonečnou řadu Zoom konferencí a online schůzek, které naši mysl zahlcují víc, než je potřeba. Den za dnem se na sebe díváme skrz web kameru a máme spoustu času na porovnávání i hodnocení, což se dá považovat za zbytečný psychický nátlak. Z nedávného průzkumu, který provedla značka FOREO ve spolupráci s marketingovou společností OnePoll UK1, vyplynulo, že pětina žen ve věku od 18 do 34 let připouští, že před videohovorem vstává dřív, aby stihly zkrášlit svou pleť. A 40 % dotázaných dokonce během online schůzek vypíná kameru, protože nejsou spokojeni s tím, jak vypadají.

Vnímání sebe sama je v dnešní společnosti alarmující – řada lidí se cítí být izolována, neumí si se svými kožními problémy poradit a někteří svádí každodenní boj s nerealistickými standary virtuální „dokonalé krásy“. Je důležité si připomenout, že jsme v tom všichni společně.

Chris Luckham, Head of Education ve společnosti FOREO, říká: Myslím, že je velmi důležité vnímat své skutečné já i to, jak doopravdy vypadáme. Protože čím víc se snažíme zlepšit nebo změnit náš vzhled prostřednictvím aplikací a filtrů, tím víc jsme nešťastní z toho, co máme. Pokud bych mohl dát jeden nejlepší tip pro život, byla by jím sebezáchova. Dávejte na sebe pozor a snažte se pečovat jak o své tělo, tak i o mysl.“

Důvěřujte své vlastní pokožce! Švédská beauty-tech značka FOREO sdílí 4 nejlepší tipy, jak dosáhnout zdravé a krásné pleti:

1. Investujte do krásy

Protože na naši pleť útočí každý den nespočet škodlivých vlivů (od smogu, přes stres až po silné sluneční paprsky) je důležité o ni pravidelně pečovat. Moderní technologie nám dnes umožňují domácí péči na profesionální úrovni. Například FOREO UFO 2 je pleťovým přístrojem, který je vybaven termo funkcí, kryoterapií, širokou škálou LED světel a T-sonic pulzacemi. Nejen, že pleť omladí, zpevní, rozjasní, ale také si poradí s akné, sjednotí tón pleti a navíc zajistí lepší vstřebávání živin z následně nanesených kosmetických produktů.

2. Buďte vděční za svou pleť

„Být vděčný za svou pleť může znít jako další moderní výstřelek, ale ve skutečnosti vás tento pocit naplní sebeláskou a rozzáří vás zevnitř. Když se cítíte sebevědomě, je nemožné přehlédnout tu energii, která z vás přímo čiší a která je vidět především na vaší tváři. Vy a vaše pokožka jste jedineční, tak se mějte rádi a přestaňte se srovnávat s ostatními. Pokud přijmete svou individualitu, budete prospívat. Poděkujte své pleti, která z vás dělá vás,radí přední koučka Lucy Sheridan.

3. Dopřejte své pokožce lásku

Vděčnost je skvělý způsob, jak zářit zevnitř. Nicméně je také důležité zařadit do svého každodenního pečujícího režimu kvalitní produkty, které vám pomohou cítit se úžasně. Hloubkové čištění je jednoduchý, ale účinný krok, jak toho dosáhnout. A sonický přístroj FOREO LUNA 3 je ideálním pomocníkem. Odstraní až 99,5 % nečistot a bakterií, zlepšuje krevní oběh, čímž podporuje přirozený jas a můžete ho používat s jakýmkoliv čisticím produktem.

4. Postavte se svému strachu

Je důležité vědět, že v tom nejste sami. Nedávno jsme mluvili s beauty influencerkou Maddie Edwardsovou o její cestě k sebevědomí. „Myslím, že je celkem snadné cítit se osamoceně a izolovaně. Proto jsem začala na Instagramu zveřejňovat fotky tváře bez make-upu i filtrů. Záhy jsem si uvědomila, že nejsem sama – spousta lidí se potýká se stejnými kožními problémy jako já a neexistuje absolutně nic, za co bych se měla stydět. Od té chvíle „prozření“ se cítím ve své kůži mnohem lépe a sebevědoměji,říká Maddie.

Produkty FOREO jsou k dostání na Foreo.com, Notino.cz, Krása.cz, Vivantis.cz a v parfumériích Douglas.

Galerie

Rozhovory