Four Seasons Hotel Prague uvádí exkluzivní interiérovou vůni

24. Červen 2022 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 22888

Four Seasons Hotel Prague představuje novou na míru vytvořenou interiérovou vůni, která je inspirována českými zeměmi a jejich bohatým dědictvím. Nová vůně hotelu nese název Eternal Beauty a vzdává hold české přírodě a její nesmrtelné kráse.

Akcenty dubů, fialek, májových růží a zralých švestek založené na čistých pudrových tónech zavedou hosty na cestu zelenými lesy, rozkvetlými loukami a svěžími zahradami. Vůni namíchal Michal Čech se svým týmem parfumérů, na složení se osobně podílela i Martina Vávrová, obchodní a marketingová ředitelka hotelu Four Seasons v Praze.

„Pobyt v hotelu byl měl být požitkem, útokem na naše smyly. Vůně vnímá většina lidí velmi intenzivně, navodí atmosféru a myslím si, že k našemu hotelu prostě patří. Eternal Beauty je odvážná, elegantní a unikátní, dokonale odráží Four Seasons v Praze,” říká Martina Vávrová.

K projektu přizval hotel ilustrátorku Janku Kykalovou, která vytvořila kreativní vizuál vůně. Od nynějška tak nebude hotel zdobit pouze vyhlášené květinové aranžmá v lobby, ale také nový interiérový parfém, který zkrášlí veřejné prostory i pokoje.

Galerie