Fun Arena Underground City: Zábava pro milovníky něčeho tak trochu speciálního

19. Září 2022 | Redakce LUXUS.cz | čtenost se zde objeví 19. 10. 2022

Jste milovníky tak trochu speciální zábavy, kterou si nemůžete dopřát všude? Patříte mezi osoby, které nebaví jen tak něco, a aby se zabavili, potřebují zkrátka opravdový adrenalin? Tak to čtete ten správný článek! Dnes si totiž představíme opravdu jedinečné místo, a to Fun Arenu, která vznikla roku 2016 v bývalém Nuselském pivovaru, avšak po dlouhém covidovém období se rozhodla vytvořit novou pobočku na Sokolovské ulici pod názvem Underground City, a to v duchu Cyberpunku. Klade si za cíl vykouzlit lidem úsměv na tváři a připomenout jim, jaké je to opravdu se bavit.

Fun Arena – Underground City připravila designové zóny a aktivity, které zabaví všechny věkové kategorie návštěvníků a které si najdou příznivce i u těch, jež nejde zabavit úplně jednoduše.

Náš projekt vznikl zejména jako srdcová záležitost nás, našich kamarádů a partnerských firem. Věřím, že se finální pojetí Underground City bude lidem líbit,“ říká Tomáš Polák, CEO AGS Trade, která provozuje Fun Arenu - Underground City.

Jen co vstoupíte do Fun Areny, ihned poznáte, že jste zkrátka v tak trochu jiném světě. Všude originální artefakty, duch retro futurismu a místa, jako by byla stvořena pro fanoušky Návratu do budoucnosti a Blade Runnera. Nejvíce se zde ale zalíbí opravdovým milovníkům adrenalinu – zahrát si přímo tady totiž můžete třeba velmi oblíbený paintball, airsoft, Counter Strike, Nerf, Extreme Archery, házení sekerou či exkluzivně Speedsoft nebo HADO. A přiznejte si, to jste chtěli vždy zkusit.

Pokud by to ale pro vás bylo málo, můžete zapařit na arkádových automatech či retro konzolích nebo se nechat zkušenými organizátory nechat provést typickou party hrou beer pong a trochu zatrénovat, abyste příště jasně vyhráli! Velmi oblíbenou zdejší zábavou je ale i lidský fotbálek – jen si zavzpomínejte, jak jste si v hernách užívali točením fotbalistů, staňte se jimi vy sami!

Zaujalo vás to? A teď si zkuste představit, že byste zde měli svou vlastní oslavu, anebo třeba teambulding. Nic ale přeci není nemožné, a to ve Fun Areně platí dvojnásob. Pronajmout si tu můžete všemožné aktivity. A k tomu se třeba zabavit i ve středně velkém kině při promítání vašeho oblíbeného „bijáku“.

Říkali jsme, že je Fun Arena vhodná pro každou věkovou kategorii, a právě proto zde naleznete i dětskou zónu, kde je možné uspořádat takovou oslavu, na kterou vaše ratolest už nikdy nezapomene. Stanové městečko, výtvarný koutek a počítačové hry jsou prostě u dětí oblíbené!

Dejte si ale pozor, Fun Arena se nově stěhuje na Prahu 1 do ulice Petrská, kde vám bude moci nabídnout více možností díky většímu prostoru a lepší dostupnosti!

Galerie