Galaxy Note 10: telefon, který díky jedinečnému výkonu vnáší do života vášeň

Soňa Hlaváčová
13. Srpen 2019

Galaxy Note je nejvýkonnější řada telefonů vybavená pro tvůrčí a pracovní využití vylepšeným perem S Pen a fotoaparátem profesionální kvality s kreativními nástroji. Nová řada prémiových telefonů Galaxy Note 10 snoubí elegantní design se špičkovým výkonem a řadou nástrojů pro zvýšení produktivity.

Stejně jako se všechny ostatní přístroje řady staly synonymem těch nejlepších technologií a funkcí, také Galaxy Note 10 tomuto příslibu dostává a posunuje svou produktivitu a kreativitu na novou vyšší úroveň.

Uživatelé ocení jeho sofistikovaný design a uživatelskou zkušenost. Galaxy Note 10 je navržen tak, aby byl elegantní, štíhlý a co nejméně rušivý. Poprvé je Galaxy Note nabízen ve dvou velikostech: Note 10 a Note 10+. Modely Galaxy Note 10 nabízí 6,3palcový AMOLED displej, funkce pera S Pen a další špičkové nástroje pro pracovní využití. Galaxy Note 10+ oproti tomu nabízí největší displej, který řada nabízí, a to ve velikosti 6,8 palců.

Samotné displeje patří k tomu nejlepšímu, co telefony nabízí. Design je od okraje k okraji, takže uživatele maximálně pohltí a ani otvor na fotoaparát v displeji ho neruší. Displej bývá označován jako dynamický AMOLED displej, což je označení displeje té nejvyšší kvality, který nabízí 98% barevnou a jasovou uniformitu.

Uživatelé přístrojů Note kladou maximální důraz na produktivitu a jejich telefon je přitom pro ně zásadní nástroj. Proto Galaxy Note 10 nabízí nové technologie, které tomuto napomáhají. Patří sem přepracované pero S Pen s novými výkonnými funkcemi, pomocí kterých si uživatelé mohou zapisovat poznámky a okamžitě je v aplikaci Samsung Notes převádět do digitální podoby.

Model umožňuje pořizování videí a fotografií v profesionální kvalitě a navíc obsahuje mnohé funkce, včetně rychlé a snadné úpravy videí. Fotoaparát má také noční režim, který je k dispozici za špatných světelných podmínek. Pomocí pera S Pen je možné fotografie upravovat a přidávat k nim kresby, efekty či animace.

Modely umožňují superrychlé nabíjení a bezdrátové sdílení nabíjení, které umožňuje pomocí telefonu dobít hodinky Galaxy Watch, sluchátka Galaxy Buds a jiné zařízení podporující standard Qi.

Galaxy Note 10 a Galaxy Note 10+ budou dostupné v barevném provedení Aura Glow a Aura Black od 23. srpna, ale předobjednávku je možné provést již dnes až do 22. srpna. Během předobjednávek je navíc možné za svůj použitý, funkční smartphone nebo tablet k výkupní ceně získat i jednorázový bonus až 5 000 Kč. A pokud zákazník vymění starý přístroj Galaxy Note za nový, může získat zpět až 15 000 Kč. To vše se děje na stránkách novysamsung.cz, kde se po registraci a zapsání telefonu či tabletu a jeho stavu, bude odvíjet konečná cena nového modelu.

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor