Goryo: Společnost, která nabízí nezapomenutelné zážitky v Japonsku

12. Únor 2024 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 26062

Pokud hledáte způsob, jak prozkoumat krásu a kulturu Japonska, měli byste zvážit cestování s Goryo. Goryo je japonská společnost, která se specializuje na organizování jedinečných a osobních zážitků pro návštěvníky z celého světa. Goryo nabízí širokou škálu aktivit, od tradičních umění a řemesel, přes gastronomické a wellness zážitky, až po dobrodružné a přírodní výlety. Goryo se také snaží podporovat místní komunity a zachovávat kulturní a ekologické dědictví Japonska.

Jednou z nejpopulárnějších aktivit, které Goryo nabízí, je výlet do Hakone, jednoho z nejkrásnějších a nejnavštěvovanějších míst v Japonsku. Hakone je známé svými termálními prameny, historickými památkami, nádhernými výhledy na horu Fuji a bohatou přírodou. V tomto článku vám představíme, co můžete očekávat od tohoto výletu a proč je to ideální volba pro každého, kdo chce zažít Japonsko zblízka.

Co zahrnuje jednodenní výlet do Hakone s Goryo?

Jednodenní výlet do Hakone s Goryo je zážitek, který vám umožní objevit různé aspekty této fascinující oblasti. Výlet zahrnuje:

Doprava z Tokya do Hakone a zpět autobusem. Nemusíte se starat o plánování nebo rezervování dopravy, protože Goryo se postará o všechno. Autobus je pohodlný a bezpečný, a má klimatizaci a wifi. Cesta z Tokya do Hakone trvá přibližně dvě hodiny, během kterých si můžete užívat výhled na krajinu.

Plavba po jezeře Ashi na pirátské lodi, která vám nabídne úžasný výhled na horu Fuji a okolní krajinu (asi 60 minut). Jezero Ashi je jedním z nejmalebnějších jezer v Japonsku, a je obklopeno lesy a horami. Na pirátské lodi se budete cítit jako v pohádce, a budete mít možnost spatřit horu Fuji, pokud bude dobré počasí. Pirátská loď je také vybavena občerstvením a suvenýry, které si můžete koupit jako památku.

Jízda na lanovce Hakone Ropeway, která vás zavede do oblasti Ohwakudani, kde můžete vidět sopečnou aktivitu a užít si vůni síry (asi 30 minut). Hakone Ropeway je jedna z nejpopulárnějších atrakcí v Hakone, protože vám umožní vidět nádhernou panoramatickou scenérii z výšky. Lanovka vás zaveze z jezera Ashi do Ohwakudani, které je sopečnou oblastí, kde můžete pozorovat bublající bahenní jezírka a výrony páry. Ohwakudani je také známé pro svou charakteristickou vůni síry, která je znamením sopečné aktivity.

Návštěva Ohwakudani (Velkého vařícího údolí), kde můžete ochutnat černá vejce, která jsou vařená v horkých pramenech a mají prodloužit život (asi 45 minut). Ohwakudani je jednou z nejzajímavějších a nejoriginálnějších zastávek výletu, protože vám umožní vyzkoušet si místní specialitu, kterou jsou černá vejce. Černá vejce jsou normální vejce, která jsou vařená v horkých pramenech, které obsahují síru a železo. Tyto látky způsobují, že skořápka vejce ztmavne a získá černou barvu. Podle legendy, každé černé vejce, které sníte, vám přidá sedm let života. Můžete si koupit pět černých vajec za 500 jenů, a zjistit, jestli je to pravda.

Nakupování a procházení po Gotemba Premium Outlet nebo relaxaci v Hakone Hot Spring. Na konci výletu si můžete vybrat, jestli chcete strávit nějaký čas v Gotemba Premium Outlet, který je jedním z největších a nejluxusnějších outletů v Japonsku, kde najdete značkové oblečení, doplňky, elektroniku a další zboží za výhodné ceny. Nebo si můžete dopřát relaxaci v Hakone Hot Spring, který je jedním z nejstarších a nejslavnějších termálních lázní v Japonsku, kde si můžete užít horkou koupel v přírodní vodě, která je prospěšná pro vaše zdraví a pohodu.

Výlet do Hakone s Goryo je jedním z nejlepších způsobů, jak prožít nezapomenutelný čas v Japonsku. Výlet vám nabídne možnost poznat krásu, kulturu a historii této úžasné země, zatímco se bavíte a relaxujete. Výlet je vhodný pro každého, kdo má zájem o Japonsko, ať už je to poprvé, nebo už jste tam byli. Výlet je také skvělý dárek pro vaše blízké, kteří milují cestování a dobrodružství.
 

Pokud chcete zažít Japonsko zblízka, neváhejte a přihlaste se na jednodenní výlet do Hakone s Goryo. Uvidíte, že to bude jedna z nejlepších zkušeností vašeho života. Goryo se těší na vaši návštěvu a připraví pro vás vše, co potřebujete, abyste si užili každou minutu tohoto výletu. Goryo je společnost, která vám nabízí nejen výlet, ale také zážitek.

Galerie