GOURMET HOTEL VILLA PATRIOT v Mariánských Lázních: krásné místo s výjimečnou restaurací

24. Červenec 2019 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 13820

Mariánské Lázně jsou malé lázeňské město, které je jedním z kandidátů na vstup do UNESCO (GREAT SPA). Jak napsal Miroslav Horníček ve své knize Vyznání (Mariánským Lázním v červnu a červnu v Mariánských Lázních): „… miluji to město v lese a les ve městě…“ Mnozí ani netuší, jaké možnosti toto město skýtá. To, že jsou městem lázeňským je pravda, ale zároveň je to ideální místo pro aktivní odpočinek. Najdete zde nepřeberné množství možností sportovního, kulturního i gurmánského vyžití.

Mariánské Lázně jsou dokonalé místo i pro sportovce. V okolí je několik golfových hřišť, tenisové kurty, cyklostezky přímo od hotelu, turistické trasy po celém městě a okolí, lanové centrum, fitness centrum, lyžování přímo ve městě běžky, a to není ještě zdaleka všechno. Kultura, historie, výlety... Je to hodně informací najednou a Vy potřebujete najít místo, kde Vám poradí, kde se o Vás vzorně postarají podle Vašich požadavků, kde se dobře najíte a kde Vám zjistí naprosté soukromí. Přesně toto všechno nabízí Gourmet Hotel & Restaurant Villa Patriot.
 

August Herzig, významný starosta města Mariánské Lázně, nechal koncem 19. století postavit v centru města, v parku, nedaleko lázeňské kolonády VILLU ve stylu“ staré dobré Anglie“. Nově rekonstruovaná, historická budova nese jméno
Gourmet Hotel & Restaurant Villa Patriot.

Hotel je malý, komfortně vybavený. Nabízí několik typů pokojů, které jsou všechny stejně zařízené. V prvním patře jsou 4 pokoje De-Luxe s krásným výhledem do parku a 3 pokoje s výhledem na les. Ve druhém patře jsou velmi oblíbené romantické podkrovní pokoje. Gourmet Hotel & Restaurant Villa Patriot nabízí rovněž rodinné pokoje APARTMAN. V hotelu není výtah a k pokojům se jde po schodišti. 

 

Hotel je výjimečný svou restaurací, kam jezdí hosté především za gastronomickými zážitky. Přestože nemá wellness, je možné si vybrat ze široké nabídky v blízkém okolí se slevou 10 %. Při rezervaci pokoje na info@villapatriot.cz si napíšete své požadavky nebo můžete rovnou zavolat na +420 354 673 143, kde je sdělíte.
 

Součástí hotelu je fine dining restaurant Villa Patriot. Starobylé klenby v restauraci se nádherně snoubí s jejím moderním vybavením. Všechno do sebe příjemně zapadá. V létě je možné posedět na terase, kde se griluje. Restaurace a hotel jdou ruku v ruce a přesto každý zvlášť. Tady si pobyt určitě VYCHUTNÁTE! Všechno nejde ani popsat, to se musí zažít... Rádi Vás v Gourmet Hotel & Restaurant Villa Patriot přivítají. 

Galerie

Rozhovory

Villa Patriot