Gustini: Italské speciality, na kterých si můžete pochutnat po celý rok

Redakce
26. Listopad 2020
Čtenost článku je: 18187 [?]

Milujete Itálii a chtěli byste si pochutnat na jejích výtečných pokrmech, ale nemáte k tomu kvůli momentální situaci možnost? Nemusíte zoufat, poněvadž společnost Gustini nezapomíná na milovníky Itálie a nabízí tak pro ně na svém e-shopu výtečné pokrmy od tradičních výrobců pro ty pravé gurmány. Cílem společnosti je, aby pro své zákazníci nabízela kvalitní pochoutky, ke kterým by se jen tak neměli šanci dostat.

Majitel Gustini dbá na to, aby svým zákazníkům prodával jen kvalitní a chutné produkty, které odebírá přímo od výrobců v Itálii, a tak si můžete být jisti, že budete jíst to nejlepší, co u nás na trhu naleznete. Ještě před uvedením na trh si Gustini ověřuje produkci daných pokrmů a navštěvuje samotné výrobce, aby měli přehled, jak vše probíhá.

Antico Frantoio della Fattoria – Nejlepší olivový olej Itálie 2020

Gustini je velice rádo, že jejich nejmodernější olivový olej byl uznán nejznámějšími odborníky. Gurmánský časopis FEINSCHMECKER v roce 2014 zařadil Antico Frantoio della Fattoria mezi 100 nejlepších olivových olejů roku. V roce 2015 již obsadil na Olio Awards třetí místo v kategorii středně ovocných olivových olejů a v roce 2020 dokonce získal zlato v této kategorii!

Olivový olej naleznete zde.

Italské těstoviny

Itálie je samozřejmě s těstovinami opravdu hodně spojována. Není tak divu, že ty nejlepší nalezneme právě zde. Ať už se jedná o špagety, dlouhé těstoviny či jakékoliv další druhy (a to jich není málo), všechny jsou vyráběny z té nejlepší pšenice, kterou v Itálii vůbec můžete nalézt.

Těstoviny naleznete zde.

Boloňská rajská omáčka

Ragù Bolognese, červené srdce italských těstovin – pomalu a klasicky vařené z hovězího masa, rajčat a kořenové zeleniny – jsou tím, co vás doslova nadchne. Úžasně pikantní a intenzivní – jednoduše jedinečný vkus!

Boloňskou rajskou omáčku naleznete zde.

Primitivo Salento IGP - vítěz červeného vína

A co rozhodně nesmí u vašeho jídla chybět? No samozřejmě výtečné červené víno z Itálie, které důkladně završí vaši výtečnou večeři v italském stylu. Právě toto víno ještě k tomu vyhrálo třikrát zlatou medaili na soutěžích vín – v roce 2019 v Berlíně a v roce 2017 a 2016 na Mundus Vini.

Víno naleznete zde.

Gustini