HALADA PŘEDSTAVILA DESIGNOVÉ ŠPERKY NIESSING V 10 BARVÁCH ZLATA

24. Únor 2022 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 20169

Klenotnictví Halada představuje novou kolekci německé značky šperků Niessing, která vznikla před téměř 150 lety. Jejich nejznámější šperk je patentovaný Niessing Ring®, který se zrodil v roce 1979 a je ověnčený mnoha světovými ceny za design. Vyniká dokonale čistými jednoduchými liniemi a odhaluje krásu diamantu ze všech jeho stran. „Plovoucí diamant“ v prstenu je jedním z vůbec nejkrásnějších typů zasazení a současně mistrovské šperkařské dílo. Působí, jako by se vznášel v prostoru, avšak díky precizní práci drží pouze tlakem zlaté obroučky.

Unikátní je v Niessing i práce se zlatem, které díky dlouholetým zkušenostem zpracovávají v široké škále odstínů, navíc s efektem spojení více odstínů nebo postupného stínování ať horizontálně či vertikálně, ve studených i teplých odstínech zlata. Podobně široký výběr je i v profilech prstenů, šířce, textuře a finálním povrchu.

Speciální konfigurátor jak zásnubních, tak snubních prstenů, je k dispozici formou aplikace, kdy postupným zadáváním jednotlivých kritérií dojdete až k finální podobě. Svůj návrh vidíte „jako živý“ včetně takových detailů jako třeba gravírování. To je možné si objednat dokonce podle svého vlastního návrhu, a tak prsten může zdobit třeba i otisk prstu nebo vlastnoručně psaný vzkaz.

Galerie

Rozhovory

HALADA JEWELLERY