Heavenly Shoes: multibrandový butik s luxusní obuví

Redakce LUXUS.cz
10. Červen 2019

Na jaře loňského roku otevřela společnost Honest & Grace nový multibrandový butik Heavenly Shoes, který se nachází na prestižní adrese v Praze, a to v ulici Široká, číslo popisné 7. Jedná se o jediný butik v naší metropoli a České republice vůbec, v němž se prodávají pouze luxusní boty. Naleznete zde takové ikonické značky obuvi, jako jsou třeba Gianvito Rossi a  Aquazzura.

Prvně zmíněná značka, Gianvito Rossi, je doslova posedlá ženskou siluetou a krásou. Proslulý návrhář, podle něhož značka dostala své jméno, do své obuvi promítá ladné a smyslné ženské linie. Své obuvnické know how získal u svého otce, Sergia Rossiho, slavného obuvníka. A nejen to. Převzal od něho také dokonalost a preciznost při zpracování bot.

Díky nim jsou boty Gianvito Rossi navýsost pohodlné. Návrhář s pečlivostí sobě vlastní vybírá ty nejjemnější kůže a spojuje je s moderním a luxusním designem a komfortem. O tom ví své třeba Kate Middleton, která si tuto obuv zamilovala.

Domovem této značky je italské Miláno. Je stejně nadčasové jako Gianvito Rossi a jeho siluety elegantních lodiček s tenkými podpatky. Italové milují ženy a Gianvito tuto lásku dokazuje tím, že ženám nabízí množství různých podpatků tak, aby se cítily při chůzi jako bohyně. 

Značku Aquazzura založil Edgaro Osorio po tom, co už měl za sebou práci pro skvělou značku Salvatore Ferragamo a tvořil design bot Roberta Cavalliho. Po deseti letech praxe založil svoji vysněnou značku luxusní obuvi AQUAZZURA. Jeho boty mají moderní a luxusní design a jsou dokonale řemeslně zpracované. Je to stylová a přesto velice komfortní obuv, kterou si brzy zamilovaly tisíce žen po celém světě.

Pro její smyslný vzhled a neuvěřitelnou pohodlnost si ji oblíbila řada krásných a smyslných žen, jako jsou Nicole Kidman, Beyoncé, Gwyneth Paltrowe, Rihanna. Ne nadarmo byla AQUAZZURA prohlášena za boty „Must Have“. Obuv, která vzniká v srdci nádherné Florencie v sobě snoubí italskou krásu, noblesu a žhavý kolumbijský původ svého návrháře.

Zajděte si pro nějaký “Must Have” kousek do butiku Heavenly Shoes. Teprve s ním budete bohyní. 

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor