Helvetia přináší na trh luxusní řadu hodinek Garmin MARQ

03. Březen 2021
Čtenost článku je: 15503 [?]

Nejspíše by nás nikoho před několika lety nenapadlo, že se i mladá generace bude opět navracet k nošení hodinek, které jsme již měli za symbol starších dob. Ale naše domněnky byly velmi mylné, neboť se na trhu začaly objevovat luxusní výrobci hodinek, kteří nabízeli své produkty pro vysoce postavené businessmany. Netrvalo to dlouho a na trhu se začaly objevovat chytré hodinky, které již byly určené pro všechny generace – dokonce nadchnuly i mladé, což by nikdo nečekal. Ale sami sebe se zeptejme, komu z nás by se nelíbily hodinky, které nám pohlídají tep, je možné je spárovat s telefonem či přes ně poslouchat hudbu?

Přemýšleli jste ale někdo o tom, jak by vypadaly hodinky, které by spojily oba výše zmíněné prvky dohromady? Luxus vyhovující vysokým businessmanům a zároveň chytré funkce? Přesně s tímto nápadem přišla firma Garmin, která přinesla svou řadu MARQ, v níž klientům nabízí to nejlepší nejen v materiálech při výrobě hardwarové části hodinek, ale také v nadstandardních funkcích. A díky českému prodejci Helvetia si tyto elegantní hodinky můžeme zakoupit i u nás!

Garmin ve své řadě MARQ přinesl celkem sedm modelových řad hodinek, které mají být pomocníkem pro dokonalé využití volnočasových aktivit, nebo dokonce profesionálním přístrojem při našem zaměstnání. Mezi ty klasičtější funkce, se kterými tyto luxusní hodinky přichází, řadíme třeba kompatibilitu s vaším mobilem, sledování aktivity a tepové frekvence či uložiště, kam si můžete nahrát vaše oblíbené skladby. Mimo ně nám ale hodinky od Garmin nabídnou i řadu speciálních funkcí, které se liší dle jejich typu a které běžné hodinky nemají. Jmenujme třeba u hodinek Aviator zobrazení map letišť celého světa, u modelu Captain ovládání plotru na palubě lodi či sledování uvolnění kotvy. U hodinek Commander zase například taktické funkce, jako je noční vidění, režim Stealth, díky kterým mohou být neviditelné pro radary a spoustu dalšího.

Privilegium prodávat řadu hodinek Garmin MARQ u nás v České republice získala Helvetia a řadí se tak mezi tři prodejce, kteří na našem území mohou tuto prestižní a nejvyšší modelovou řadu hodinek nabízet. Hodinky Garmin MARQ mají pouzdro vyrobené z kvalitního titanu, materiál, který není běžně u sportovních hodinek používán. Téměř všechny MARQ modely mají v balení náhradní silikonový řemínek a všechny modely nakoupené na helvetia-hodinky.cz také speciální dárek.

Řada Garmin MARQ přichází také s několika typy hodinek, které jsou zaměřeny vždy pro určitou činnost – sport, dobrodružství (ty jsou vhodné především pro takové z nás, co rádi tráví čas mimo civilizace a potřebují dlouhou výdrž baterie), jachtařství (tyto hodinky nabízí například alarm pro utržení kotvy, funkci Muž přes palubu a další možnosti, které by každý jachtař ocenil), letectví, rychlé vozy (vhodné především pro milovníky rychlých vozů – v paměti ukrývají až 250 světových okruhů), nebo dokonce hodinky určené na zásahové mise.

A co vy? Už jste si u českého prodejce Helvetia svoje luxusní, chytré hodinky vybrali?

Helvetia hodinky

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Rozhovory

Helvetia hodinky

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže