Hilton rozšiřuje své působení ve Francouzské Polynésii

13. Leden 2021
Čtenost článku je: [?]

Všichni si asi můžeme říci, že jsme alespoň jednou v životě navštívili a přespali v nějakém hotelu – a to ať už to bylo z důvodu dovolené, návštěvy příbuzných, nebo třeba obchodní záležitosti – na věci to nic nemění. V každém případě bychom si všichni přáli nechat se ubytovat v co možná nejluxusnějším hotelu s těmi nejkrásnějšími pokoji a nejrozsáhlejšími službami, které nám poskytne. A kde jinde hledat přesně takovou jistotu než u Hilton, který své služby poskytuje již desítky let a přesně ví, co klienti požadují.

Společnost Hilton oznámila příjemnou novinku – a to tu, že se v roce 2021 chystá otevřít nový, až 200-pokojový Hilton Tahiti v tahitském hlavním pěstě Pape'ete. Jedná se o již druhý značkový hotel Hilton, který bude provozován ve Francouzské Polynésii.

Volný obrázek (nejedná se o fotografii společnosti Hilton)

Volný obrázek (nejedná se o fotografii společnosti Hilton)

Jsme potěšeni, že můžeme rozšířit naše partnerství s rodinou Wanových – vlastníky Conrad Bora Bora – a to konkrétně o uvedení této budovy jako Hilton Tahiti“ řekl Guy Phillips, senior viceprezident pro rozvoj v Asii a Austrálii ve společnosti Hilton. Guy Philips také dodává, že se hotel přidává k velké síti hotelů Hilton – jen v asijsko-pacifickém regionu jich nyní bude k nalezení více než 95. Společnost se snaží o velký rozvoj právě v této oblasti – a tato nová příležitost jim pomáhá se opět posunout v jejich cíli.

Hotel se bude nacházet ve skvělé destinaci, které jistě využijí všichni turisté milující volnočasové aktivity. Nachází se pouhé 3 kilometry od mezinárodního letiště a jen 7 kilometrů od trajektového terminálu. V nabídce si budete moci vybírat mezi 171 pokoji o rozloze 33 až 57 m2 a 29 apartmány o velikosti 72 m2. Nechybí ani dvě velkolepé Royal Suites, z nichž je jedná velká až 183 m2.

Po dlouhém a namáhavém dni si budou moci hosté samozřejmě odpočinout v hotelové restauraci, kde doplní všechnu potřebnou energii. A v přesně takovém hotelu se budete moci ubytovat v tomto roce klidně i vy sami!

Hilton

Galerie

  • 0
  • 1
Volný obrázek (nejedná se o fotografii společnosti Hilton)

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže