Hledáte partnera na celý život? Kupte si kabelku BREE!

Redakce Luxus.cz
10. Duben 2019

Tašky a kabelky německé rodinné firmy BREE se pro každého stanou partnerem na celý život. Jsou dokonale mistrovsky propracované a ručně vyrobené v Evropské unii. Firma BREE klade důraz na jejich udržitelnost a dbá na životní prostředí. Chce totiž kvalitu bez kompromisů. Kabelky BREE osloví svým nadčasovým, elegantním vzhledem a funkčním designem, který je promyšlený do každého detailu. Jsou precizní, jsou zkrátka Made in Germany.

V kolekci jaro/léto 2019 BREE představuje svoji první kabelku, která je vyrobena 100% udržitelným způsobem – BREE Nature Beauty! Sérií Nature Beauty rozšiřuje kolekci pro letošní jaro a léto o mimořádně hodnotný produkt. Díky svému nápadně krásnému organickému tvaru a udržitelnému způsobu výroby je dokonale přesvědčivý. A jako všechny produkty od BREE, i suroviny na kabelku použité jsou výhradně evropského původu.

Na luxusní kabelku BREE Nature Beauty  je použita exkluzivní hovězí kůže California. Na první pohled zaujme svým přirozeným, jemným zvrásněním. Na její činění se používají pouze rostlinné přípravky a je probarvována tón v tónu. Použitá činidla pocházejí výhradně z čistě rostlinných a obnovitelných zdrojů, pro různé barevné odstíny to jsou: kebračo, kaštan, mimóza a tara.

Kůže je naprosto přirozená, protože neprochází žádnou finální úpravou. Na této kabelce jsou krásné její přirozené nerovnosti a zvrásnění, které podtrhují její celkovou přirozenost. A co víc. Čím déle ji budete nosit, tím bude krásnější. Protože její kůže vlivem času získává originální patinu. Kabelka BREE Nature Beauty je pro všechny, kteří milují nejen design, ale i kvalitu a trvanlivost.

 

 

BREE

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže