Hotel Emblem představuje nejpohodlnější místo k relaxaci v centru Prahy

Emblem Prague
24. Září 2021 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 14589

Praha je zkrátka velmi okouzlující místo, jemuž by mohlo závidět nejedno město z jakéhokoliv okolního státu. Má totiž památky a bohatou historii, kterou nenaleznete jen tak někde. I to je nejspíše důvod, proč se Praha stala tak hojně navštěvovaným městem nejen Čechů, ale i cizinců z okolních zemí a států z celého světa. Avšak nejen turisté z ciziny, ale také obchodníci či přímo čeští obyvatelé potřebují občas někde přespat a hledají tak hotely dle jejich představ. My vám dnes v našem seriálu přineseme typ na jeden z nejznámějších hotelů v Praze, na hotel Emblem.

Sám Emblem si řekl, že chce Prahu představovat přesně tak, jak ji sám vnímá – jako jedno z nejúžasnějších měst světa. Zároveň chtějí, aby byli jejich hosté nadmíru spokojeni nejenom s krásou Prahy, ale i se službami, které Emblem nabízí. Proto se chtějí považovat za srdce Prahy, kam se vydáváte, a za místo, kde si spokojeni odpočinete po dlouhém dni.

Emblem Prague

Emblem Prague

Pro ubytování si v Emblemu budete moci vybrat mezi 59 pokoji, v nichž nechybí čtyři junior pokoje a tři luxusní apartmá. Pokoje jsou stylizovány především jako ložnice – nejsou tedy tak velké, ale naopak se v nich cítíte velmi pohodlně, což napomáhá právě k rodinné atmosféře hotelu Emblem. Ten je připraven i na náročné klienty, a právě proto nabízí až devět různých druhů pokojů, v nichž si rozhodně vyberete právě ten svůj. Pokud však máte rádi dost prostoru, můžete uniknout do společného M LOUNGE, které slouží jako velký společný obývací pokoj hotelu.

Po dlouhém dni, a to ať pracovním, anebo dni, kdy jste poznávali krásy Prahy, následuje rozhodně relaxace. I na tu se v hotelu Emblem samozřejmě nezapomnělo. V nejvyšším patře naleznete fitness, jenž je permanentně otevřené, wellness, které neopomíná na saunu či páru, relaxační místnost a střešní vířivku. Střešní vířivku si můžete pronajmout i privátně s lahví Prosecca, takže o romantiku bude postaráno. Pro náročné klienty je možné si pronajmout privátně i celou terasu.

Emblem Prague

Emblem Prague

Odpočiňte si a nechejte se okouzlit rodinnou pražskou atmosférou v hotelu Emblem i vy!

Emblem Prague

Emblem Prague

Galerie

Emblem Prague
Emblem Prague
Emblem Prague
Emblem Prague Room
Emblem Prague Room