Hotel Emblem: Ubytujte se v jednom z nejluxusnějších hotelů v Praze

18. Červen 2020 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 15760

Každý hotel, a to ať už v Praze, nebo v jakémkoliv jiném městě, chce být tím nejdokonalejším a nabídnout svým návštěvníkům jen to nejlepší. Spousta hotelů se snaží luxusní pobyt ještě umocnit například díky speciálním velkým pokojům, které připomínají spíše celý byt. Jiné zase naopak svým návštěvníkům dopřávají SPA. A co si takhle vybrat hotel v samém srdci Prahy, který nám dopřeje nejen luxusní ubytování, ale ještě ty nejdokonalejší a nejsofistikovanější služby?

Pražský hotel Emblem zná snad každý, ale uvědomujeme si všichni, v čem spočívá jeho luxus a dokonalost? Emblem si uvědomuje, jak je právě naše hlavní město Praha výjimečné oproti všem ostatním. Právě Praha je totiž jedno z nejčarovnějších a nejkrásnějších velkoměst, které v Evropě vůbec můžeme nalézt. Přeci jen, již ze školy víme, že za svých dob patřilo k těm nejrozvinutějším městům na světě. Právě proto by se v Praze měl nacházet takový hotel, který bude odpovídat dokonalosti města, v němž se nachází.

Emblem nabízí ve svých 59 luxusních pokojích domov pro všechny turisty a návštěvníky, kteří si potrpí na dokonalosti, a to ať jste tuzemští návštěvníci, co si přijeli do Prahy pouze odpočinout, nebo klidně cizinci, co se do našeho hlavního města vydali strávit tu nejkrásnější dovolenou.

Vychutnejte si volný čas odpočíváním na jednom z luxusních pokojů, mezi kterými nechybí ani junior pokoje či luxusní apartmá, navštivte relaxační zónu, dokonalé wellness centrum a najezte se v nejmodernější restauraci George Prime Steak.

Pokoje můžeme vybírat hned z několika druhů. Klasická luxusní room Twinkey vhodná pro dvě osoby a vybavená vším, co bychom od luxusního hotelu čekali – od superrychlé wi-fi až čtyřicetipalcovou televizi a sejf. Širokým vybavením pokoje dle Vašeho přání oplývají i pokoje Queen Dom či King Dom, ve kterých nechybí stejně luxusní vybavení jako v pokoji Twinkey.

Suite Pretender svou velikostí už téměř připomíná luxusní apartmá, kde byste mohli strávit klidně celý rok. Široká nabídka vybavení a postel velikosti king size je rozhodně to, co si zamilujete. Tři pokoje typu Apartmá nalezneme v šestém podlaží. Jsou to přesně takové pokoje, které si zamilujete na první pohled – sbírky uměleckých děl, terasa, ložnice či měděná vana jsou pro Apartmá v hotelu Emblem standardem.

Nakonec nesmíme zapomenout na místo, které nám bude připomínat spíše luxusní vilu, ve které jsme si přáli celý život bydlet, než část hotelu. Klub M Lounge je místo, kde se můžete vrhnout na práci, odpočívat, dát si něco k pití a ještě si zahrát s přáteli či kolegy společenskou hru. M Lounge svým návštěvníkům nabídne kuchyňku, salon, hernu i salonek.

Už je Vám jasné, co všechno musí luxusní hotel nabízet? Neváhejte a rezervujte si svůj pobyt v hotelu Emblem online.

Galerie