Hotel Promenáda je klenotem Karlových Varů

22. Červen 2020

Karlovy Vary, město lázní a pramenů, je rozhodně místem, na které by se chtěl vydat snad úplně každý. Oáza klidu, odpočinku a pohody právě v Karlových Varech je nevyměnitelným zážitkem, na nějž budeme vzpomínat po zbytek života. Abychom si ale zážitek prožitý v takto krásném městě užili, je potřeba ubytovat se v patřičně luxusním hotelu. Právě Promenáda Romantic Hotel Karlovy Vary, který je držitel ceny Hotel roku 2018 v kategorii restaurace v Karlovarském kraji, je pro nás v takové chvíli jasnou volbou.

Hotel Promenáda nalezneme v samém centru historické části Karlových Varů. Je symbolem kvality, klidu, rodiny a nezapomenutelných zážitků. Můžete strávit volný čas lenošením v jednom ze tří druhů luxusních pokojů, které jsou vybaveny televizí, wi-fi, luxusní koupelnou, klimatizací a mnohdy i balkonem, ze kterého budete mít nejkrásnější výhled do zahrad. Možnost výběru je z dvoulůžkového pokoje Comfort či Superior, anebo elegantního dvoupodlažního Apartmá určeného až pro 6 osob.

Kvalitní relaxaci si musíme jednou za čas dopřát všichni, a právě proto nabízí hotel Promenáda pro své návštěvníky možnost wellness clubu, ve kterém prožijete dokonalý odpočinek a harmonii. Je to místo, kde Vás budou hýčkat, místo, kde ochutnáte pramen nové energie a naberete novou sílu. Je pro Vás k dispozici bazén s protiproudem, fitness, sauna, vířivá vana, parní lázeň a dále masáže, kde si můžete vybírat z té klasické, relaxační, z masáží plosky a body peeling.

Až přijdete na chuť vyrazit si do města sbírat další zážitky, nezapomeňte navštívit lázeňské lesy, které jsou raritou, jež jinde nenajdete. Můžete se podívat do jednoho ze známých muzeí, které se nachází v Karlových Varech – jmenovitě muzeum Jana Bechera. Velmi oblíbené jsou také terasy jako krypta kostela Máří Magdalény nebo památky, mezi nimiž nalezneme hrad Loket či Bečov nad Teplou.

Zaručeně Vás potěší i kulinářské umění v hotelovém Gourmet restaurantu, které pohladí Vaše chuťové pohárky. Všechna jídla jsou připravena z čerstvých surovin a produktů, díky čemuž mají tak výraznou a výtečnou chuť, na kterou budete ještě dlouho vzpomínat. Kromě kulinářského zážitku se může hotel pochlubit i rozmanitým výběrem vín nejen světových značek, ale i tradičních českých vinic z oblastí jižní Moravy.

Neváhejte a rezervujte si pobyt v hotelu Promenáda už nyní!

Promenáda Romantic Hotel Karlovy Vary

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže