HÝČKEJTE SVÉ RUCE A NOHY LUXUSNÍ BIO SCULPTURE® PÉČÍ V NOVÉM STUDIU VĚDOMÁ KRÁSA

Redakce
13. Červen 2018

Milujete upravené ruce a dokonalé nehty, které jsou navíc maximálně zdravé? Pokud máte pocit, že se jim vaše manikérka nevěnuje dostatečně, pak je studio VĚDOMÁ KRÁSA přesně to, co hledáte.

V květnu otevřelo pražské studio VĚDOMÁ KRÁSA ve Vršovicích své dveře všem zákazníkům, kterým nabízí nadstandardní péči o ruce, nehty a nohy v podobě intuitivní manikúry a aplikace šetrných gelů a laků. Majitelky – sestry Andreu a Veroniku Vyletovy - napadla myšlenka nabídnout klientkám i klientům rozmazlující proceduru intuitivní manikůry a šetrnou nehtovou modeláž již před několika lety. Od té doby se snaží posunout péči o nehty do zdravější roviny. Toto snažení je přivedlo až ke značce Bio Sculpture®.

Po více než roce získaly sestry licenci k práci s Bio Sculpture gely a laky. Absolvovaly náročné zkoušky v německém Hamburku, a tak se jejich studio stalo prvním licencovaným Bio Sculpture® nehtovým studiem v České republice. Výrobky značky Bio Sculpture® jsou doporučované dermatology a lékaři po celém světě. Jejich 100% veganské gely a laky neobsahují „diskutabilní chemické látky“ jako například formaldehyd, toluen, formaldehydové pryskyřice, parabeny, dibuthyl ftalát a mnohé další.

Sestry přišly s tzv. intuitivní manikúrou. Jedná se o ucelený koncept péče, který vznikal řadu let. Snoubí v sobě nejnovější vědecké poznatky a různé metody ošetření nehtů a nehtového okolí a mnohaletou praxi v oborech manikúry i modeláže. Hodinová procedura šetrně vyhladí okolí nehtu, postará se o záděrky a celkově ozdraví nehtové okolí. Mimořádně šetrný je i způsob aplikace všech gelů – bez broušení a pilování přírodních nehtů, bez dehydratace nehtů před aplikací. Šetrný je i způsob odstraňování – rozpuštěním. Navštivte studio VĚDOMÁ KRÁSA, nebudete litovat.