Studio Vědomá krása přichází s unikátní dětskou péčí o ruce za pomoci kosmetiky Bio Sculpture®

Redakce Luxus.cz
10. Květen 2019

I vy byste chtěli dopřát svým dětem to nejlepší, takže i kvalitní péči o ruce, ale nevíte, jak na to? Nechte si poradit od zkušených manikérek studia VĚDOMÁ KRÁSA, které naleznete v pražských Vršovicích.

Studio VĚDOMÁ KRÁSA přichází s exkluzivní procedurou dětské manikúry, kterou budou moci vaše děti podstoupit již v květnu letošního roku. Majitelkami a manikérkami studia jsou sestry Vyletovy. Ty chtějí touto novou procedurou vzdělávat rodiče, jak by měla vypadat ideální domácí péče o dětské ruce, a to už od čtyř let věku dítěte. Absence domácí manikúry nebo mnohdy její nevhodné provedení může totiž trvale pozměnit tvar dětských nehtů, nebo vést až k zánětlivým procesům nehtových valů.

Při této unikátní salonní proceduře děti podstoupí tzv. intuitivní manikúru, s níž přišly právě sestry Vyletovy. Při té jsou aplikovány výživné laky přírodní kosmetiky Bio Sculpture®, jež jsou pouze veganského původu. Při práci s dětským klientem i jeho rodičem se manikérky soustředí nejen na celkovou úpravu nehtíků a nehtového okolí dětských ruček, ale i na nastavení vhodných návyků a tím předejití zlozvyků, jako je např. kousání nehtů, kůžiček či cucání prstů.

Pokud vás tato procedura zaujala, můžete zajít do studia VĚDOMÁ KRÁSA na Den otevřených dveří konající se 22. června 2019. Sestry Vyletovy vás s ní rády seznámí.

VĚDOMÁ KRÁSA

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže