Ikonická řada LUSH Sleepy pomůže usnout dřív, než stihnete začít počítat ovečky

09. Březen 2023 | Redakce LUXUS.cz | čtenost se zde objeví 08. 04. 2023

Ulehněte do postele společně s Lush produkty a nechejte se ukolébat levandulí a tonkou – ikonická řada LUSH Sleepy vám pomůže usnout dřív, než stihnete začít počítat ovečky.

Spinkat, chrápat, vytuhnout, ať už mu říkáte jakkoli, spánek potřebujeme. Podle zprávy Královské společnosti pro veřejné zdravotnictví (RSPH) Britové spí každou noc v průměru o hodinu méně, než je doporučováno – takže ve výsledku přijdou vlastně za týden o jednu celou noc spánku. Češi na tom nejsou lépe. Podle průzkumu provedeného agenturou PPM Factum, spí dokonce méně než sedm hodin denně čtvrtina Čechů.

Sleep

Nechte se dokonale uvolnit levandulovou masáží s masážítkem s vůní Sleepy, heřmánkovou vodou a absorpčním marulovým olejem pro heboučkou pokožku. Uvolnění napětí a lepší spánek jsou spojovány s pravidelnou masáží.

Tento tuhý masážní olej zakoupíte za 300 Kč/ks.

Sleep

Sleep

Sleepy

Ikonická vůně Sleepy překypující sladkou konejšivou levandulí s tonkou a krémové mydlinky z ovesného mléka se spojily, aby vás umyly, uklidnily a uvolnily. Namydlete se, opláchněte, relaxujte.

Toto mýdlo zakoupíte za 200 Kč/100 g.

Sleepy

Sleepy

Sleepy Face

Dopřejte si před spaním nekonečně uvolňující péči přírodních másel a olejů pro zklidnění pokožky i mysli. Zvláčňující směs fair trade bio kakaového másla, vyrovnávajícího jojobového oleje a jemného pečujícího mandlového oleje se pojí s voňavou a regenerační francouzskou levandulí pro dokonalé ukolébavkové rozmazlování.

Tento čistící balzám zakoupíte za 290 Kč/ks.

Sleepy Face

Sleepy Face

Sleepy

Až se poddáte něžným dotekům nálevu z ovesných vloček, levandulové vody a nebeského fair trade bio kakaového másla, čeká vás provoněná noc a blažený spánek. Květinová vůně opojí vaši mysl, zatímco kakaové máslo s levandulí se postarají o zklidnění, hydrataci a výživu pokožky.

Tento tělový krém zakoupíte za 340 Kč/ks.

Sleepy Krém

Sleepy Krém

Deep Sleep

Když počítání oveček ani šálek čaje nezabírá, nechte levanduli a heřmánek v biologicky rozložitelném mušelínu rozpoutat svá hypnotická konejšivá kouzla, která vám pomohou odplout do říše snů. Levandule zklidňuje a přináší rovnováhu a neroli zahání starosti a pomáhá zlepšit náladu, abyste uléhali s čistou hlavou.

Tuto koupelovou bombu zakoupíte za 220 Kč/ks.

Deep Sleep

Deep Sleep

Deep Sleep Cube

Vhoďte konejšivou kostku s epsomskou solí do napuštěné vany, naložte se do ní, odpočívejte a nechte se na obláčku vůně levandule odnést do sladkého snu.

Tuto koupelovou bombu zakoupíte za 160 Kč/ks.

Deep Sleep Cube

Deep Sleep Cube

Relax

Zpomalte trochu, jste k nezastavení! Zhluboka se nadechněte a otevřete tento ručně vyráběný veganský dárek. Užijte si dávku klidu a pohody v objetí relaxační levandule v uklidňujících produktech ideálních pro vaši přípravu do peřin.

Tento Relax dárek zakoupíte za 850 Kč/ks.

 

Relax

Relax

Deep Sleep

Věnujte někomu instantní relaxaci a pozvánku do říše sladkých snů v podobě dárečku, který ukrývá tři dokonale uvolňující ukolébavkové bomby do koupele.

Tento Deep Sleep dárek zakoupíte za 650 Kč/ks.

Deep Sleep Gift

Deep Sleep Gift

17. března 2023 oslavíme Mezinárodní den spánku, tak hurá do peřin!

Produkty jsou k dostání v kamenných obchodech Lushonline a Wolt

Galerie

Sleep
Sleepy
Sleepy Face
Sleepy Krém
Deep Sleep
Deep Sleep Cube
Relax
Deep Sleep Gift