Inovace od Orlane NEW B21 Extraordinaire hýčká a omlazuje

24. Leden 2023 | Redakce LUXUS.cz | čtenost se zde objeví 23. 02. 2023

Revitalizace pokožky je nezbytnou činností, pokud chcete vypadat skvěle, zpomalit vznik drobných vrásek kolem očí apod. Zvolte si takový přípravek, který vám pomůže a vy díky němu budete vypadat za všech okolností skvěle. Komplexní péče a inovativní přístup vám zajistí styl a dokonalý vzhled za všech okolností.

Pleť je denně namáhána nejen vnějšími vlivy, ale také tím, čím se stravujete, mírou stresu, který musíte snášet či frekvencí a kvalitou spánku. I proto si zaslouží jedinečnou péči, která zmírní projevy stárnutí a civilizační vlivy. NEW B21 Extraordinaire pleťový krém (Absolute Youth Cream), zpomalující stárnutí pleti, je inovací legendárního krému B21 z roku 1968. Jeho příjemně hedvábná a výživná textura se na pleti doslova ztrácí a navíc slouží jako ochranný štít proti všem vnějším i vnitřním nepříznivým vlivům. Chrání a vyživuje. Napomáhá regeneraci, obnově funkčního metabolismu a stimuluje produkci „molekul mládí“, elastinu a kolagenu. Ozdravuje pleť zevnitř a hydratuje. Příjemně hedvábná a výživná textura se na pleti doslova rozplývá, a navíc slouží jako její ochranný štít proti všem vnějším i vnitřním nepříznivým vlivům. Chrání ji a vyživuje. Napomáhá regeneraci, obnově funkčního metabolismu a stimuluje produkci „molekul mládí“, elastinu a kolagenu. Ozdravuje pleť zevnitř a hydratuje ji.

Vzhledem k tomu, že byl ikonický B21 vůbec prvním krémem s obsahem aminokyselin na trhu, není proto s podivem, že byl při svém uvedení prvním skutečně účinným krémem proti stárnutí a zároveň nejdražším krémem na světě. Aminokyseliny jsou totiž pro buňky pleti nezbytnou složkou k tvorbě stavebních prvků, jako je kolagen či elastin, a dalších specifických vláken. Pleti rovněž dodávají živiny. S tímto krémem vstoupila luxusní kosmetická značka Orlane do nové éry aktivní kosmetiky.

New B21 Extraordinaire pleťový krém (Absolute Youth Cream), Orlane, 50 ml / 4922 Kč

Inovovaná verze pověstného krému obsahuje tu správnou směs aminokyselin (Youth Reset Complex) pro nápravu a rejuvenizaci pleti. Nejmodernější vědecké objevy nám pomohly mnohem lépe porozumět působení a účinkům každé z nich. Jediným zdrojem, ze kterého vychází zcela nový, exkluzivní komplex 21 aminokyselin, je Iris bledý, pěstovaný v ekologickém bio zemědělství. Laboratoře Orlane z něj získávají patentovaným biotechnologickým procesem čistý a neměnný extrakt. Vylepšená receptura krému obsahuje nově také kvasnicový extrakt, který chrání proti zanícení i proti volným radikálům a podporuje přirozené samočisticí procesy pleti. Další novinkou je exkluzivní peptid, spouštěč endorfinů, jež vytvářejí pozitivní a ozdravné prostředí.

Použití: Nanášejte jemnými krouživými pohyby na odlíčenou a tonizovanou pleť. Pro zvýšení účinku krému doporučujeme použít B21 Extraordinaire Sérum.

Luxusní francouzská kosmetika Orlane splňuje již více než 60 let díky svým špičkovým produktům proti stárnutí očekávání i těch nejnáročnějších žen. Vedle vysoce účinných pleťových výrobků poskytuje také exkluzivní řadu péče o tělo. Ženy by totiž při své každodenní péči neměly na tělo, které může jejich věk snadno prozradit, zapomínat. Lze vybírat z péčí a peelingů na konkrétní partie těla (poprsí, bříško, paže, ruce či celé tělo), přičemž všechny výrobky nabízí rovněž zpevňující nebo zeštíhlující efekt. Tento výjimečný koncept Orlane udělá s pletí zázraky.

Více na orlaneinstitut.cz, kde najdete i e-shop. Vybrané přípravky značky Orlane zakoupíte také na letišti v prodejnách Aelia Duty Free Shop či v síti prodejen Marionnaud a v online lékárně Dr.Max. Další partnery najdete na orlanecz.com.

Galerie