IPL PEACH™ 2 od značky FOREO překonal v prodejích všechna očekávání

17. Květen 2023 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 25956

FOREO, přední světová značka kosmetických přístrojů v oblasti high-tech péče, nedávno uvedla na trh svůj nejnovější produkt, IPL přístroj PEACH™ 2, určený pro odstraňování chloupků. Tento přístroj okamžitě zaznamenal fenomenální úspěch, který dokonce překonal veškerá očekávání. Společnost byla překvapena enormním zájmem zákazníků, který se projevil již po pouhých 13 dnech od spuštění předobjednávek na webových stránkách foreo.com. Přestože společnost očekávala pozitivní ohlasy, nebyla připravena na tak obrovský počet objednávek, který předčil i její nejodvážnější sny.

FOREO, známá především díky svému úspěšnému sonickému kartáčku na čištění obličeje LUNA™, který se již deset let drží v čele každodenní péče o pleť, se rozhodla rozšířit svou nabídku o produkty zaměřené na péči o celé tělo. Nový přístroj PEACH™ 2 s IPL technologií pro odstraňování chloupků se stává novou hvězdou na trhu. Společnost FOREO, která letos slaví desáté výročí, přijímá tento neuvěřitelný úspěch svého nového přírůstku do rodiny high-tech přístrojů jako nejlepší dárek. Nadšení kosmetických nadšenců po celém světě stále přicházejí s novými předobjednávkami, a značka FOREO tak zažívá nejúspěšnější rok v celé své historii.

„Z dosavadního úspěchu přístroje PEACH™ 2 máme obrovskou radost. A i když jsme si byli kvalitami naší I PL technologie jisti, překvapila nás odezva zákazníků, která překonala všechny naše předpovědi,“ říká Vladimir Cuturilo, generální ředitel FOREO EE.

FOREO představuje revoluční IPL přístroj PEACH™ 2 s obrovským zájmem zákazníků. Aby společnost mohla vyhovět všem předobjednávkám, rozhodla se přesunout výrobu IPL technologie do větších prostor. Nicméně, pokud se tempo nezvolní, hrozí, že značka nebude schopna dodržet předpokládané termíny doručení všech objednávek. V případě zpoždění bude společnost FOREO samozřejmě informovat všechny zákazníky o novém očekávaném datu doručení jejich přístroje PEACH™ 2.

„ Prvně jsme vděční všem našim zákazníkům, že rozpoznali další průlomový produkt z dílny FORE O . V druhé řadě nám udělalo radost, že zrovna v roce, kdy slavíme 10. výročí, se nám podařilo vyvinout další produkt, který překonává hranice kosmeticko - technologického průmyslu. Trvalo několik let, než jsme IPL technologii PEACH™ 2 dotáhli k dokonalosti, je ale vidět, že všechno vynaložené úsilí stálo za to ,“ sdílí Vladimir Cuturilo, generální ředitel FOREO EE.

Beauty nástroj PEACH™ 2 odráží odhodlání společnosti FOREO vyvíjet produkty, které 100% fungují a usnadňují tak lidem každodenní život. Svým novým produktem reaguje značka na žádost zákazníků, kteří stáli o designovou IPL technologii dodržující náročné standardy, na něž jsou u FOREO zvyklí

Galerie

Rozhovory