Ivana Pechová

30. Červenec 2019 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 26782

Ing. Ivana Pechová studovala podnikání a cestovní ruch na bakalářském stupni vysoké školy. Titul Ing. má v oboru obchodní management. Napříč tomu její kroky nevedly přímo do hotelu. S fungováním gastronomických provozů se seznamovala už od 16 let prostřednictvím brigád v různých restauracích na Slovensku i v zahraničí. Později se věnovala mystery shoppingu a následně operativnímu managementu v maloobchodní síti s 30 provozovnami po celém Slovensku. Věděla, že chce dělat ve službách, protože jí na jejich kvalitě opravdu záleží, ale přiznává, že nebylo v jejím plánu pracovat v hotelu. Prostě se vždy snažila dělat věci nejlépe jak umí, a když jí po roce na pozici obchodní manažerky v Hotelu Tatra přišla nabídka na ředitelskou pozici, v podstatě ani neváhala. Považuje se stále za nováčka v této oblasti, každý den se učí nové věci a také díky tomu se pro ni práce stala koníčkem.

Můžete nám v krátkosti představit váš hotel?
S radostí. Hotel Tatra je 4hvězdičkový business hotel přímo v centru Starého Města Bratislava, vedle prezidentského paláce, s výbornou dostupností. Hotel Tatra v roce 2020 oslaví 90. výročí svého vzniku. Za tento čas prošel mnoha změnami. Navýšil své kapacity, několikrát se modernizoval a aktuálně disponuje 200 klimatizovanými pokoji s kapacitou až 330 lůžek, včetně apartmánů, třílůžkových pokojů a pokojů speciálně upravených pro imobilní hosty. Kromě ubytování Hotel Tatra **** nabízí také konferenční centrum pro více než 700 účastníků, restauraci s kapacitou 300 osob a vlastní parkovací dům s 90 místy pro osobní automobily. Navíc u nás zaparkují i ​​autobusy, takže se Hotel Tatra řadí mezi vysokokapacitní hotely, které dokáží uspokojit i ty nejnáročnější klienty.

Inspirujete se i jinými hotely?
Určitě. Miluji cestování a vždy si na cestách všímám úrovně poskytovaných služeb, přístupu zaměstnanců a samozřejmě hotelu jako celku. Člověk se učí celý život a v hotelnictví, tak jako v téměř každém businessu, se neskutečně rychle mění mnoho věcí, nastavení i lidí. Rada se inspiruji úspěchem jiných. Neustále se snažíme rozvíjet a zlepšovat nabízené služby, o čemž svědčí i pravidelné investice do modernizace prostor.
Proč by právě Hotel Tatra měli lidé navštívit?
Protože nabízíme nejen nadstandardně velké dvoulůžkové pokoje, pestré a lahodné snídaně, ale i skvělý servis, a kromě běžných služeb ubytovacího zařízení si můžete přímo pod naší střechou vyzkoušet i mnohými stále neobjevený Float ve wellness centru v 6. patře, nebo si po skvělé večeři v restauraci Stará Bratislava kulturně zpestřit program při představení ve studiu L + S.

V čem je dnešní Hotel Tatra jiný od toho v roce 1930, v čem naopak stejný?
Hotel Tatra výrazně změnil svou nabídku, když po dostavbě v roce 2008 s původně 82 pokoji nabídl pokojů rovnou 200. Zároveň se využila možnost rekonstrukce bývalého kina a kaskádový sál se proměnil na konferenční centrum. Samozřejmě i se zvyšujícím se počtem ubytovaných hostů se snažíme zachovat proklientský přístup a maximálně vyhovět každému návštěvníkovi hotelu. Služby tvoří lidé, a tak nám stále záleží na tom, aby se klienti u nás cítili příjemně a komfortně, i díky našemu personálu. V hotelu již od roku 1982 sídlí i známé Studio L + S, a tak jsme jediným hotelem v Bratislavě, který pod svou střechou nabízí také skvělé divadelní vyžití.
Prezentujete se jako business hotel. Proč právě business?
Díky své kapacitě dokáže Hotel Tatra zorganizovat opravdu velké konference a eventy a zároveň ubytovat a stravovat velké množství hostů z celého světa. V našem největším sále LUX s jedinečným kaskádovým sezením dokážeme usadit přes 300 lidí se zajištěním vysokého komfortu a viditelnosti na nadrozměrné plátno. Současně mohou probíhat semináře či školení v našich dalších 4 sálech. Samozřejmostí je kvalitní a bezplatné wifi připojení v celém hotelu a špičkové technické vybavení. Účastníci mohou pohodlně zaparkovat v krytém soukromém parkovišti přímo v centru města, takže nabízíme vše, co business klientela ke spokojenému pobytu potřebuje.

Jak dlouho předem je u vás nutné kongresový sál zamluvit?
To je velmi individuální a záleží na konkrétním termínu. Jsou data, která máme obsazena 1-2 roky dopředu, ale najdou se i data, která jsou volná i několik dní předem. Jakmile budete Hotel Tatra kontaktovat s odkazem na LUXUS.CZ, dostanete 20% slevu na pronájem prostor.
Děkujeme za rozhovor

Rozhovory

Hotel Tatra