JAEGER-LECOULTRE PŘEDSTAVUJE NOVOU KAMPAŇ „WALK INTO THE DAWN“

20. Leden 2023 | Redakce LUXUS.cz | čtenost se zde objeví 19. 02. 2023

Nová kampaň Jaeger-LeCoultre „Walk into the Dawn“ oslavující ženskost představuje Anyu Taylor-Joy ve snové ódě na Rendez-Vous Dazzling Shooting Star. Chůze do úsvitu vyvolává kroky, které nás přibližují k uskutečnění našich snů – snů, které si můžeme přát u padající hvězdy.

„Rendez-Vous Dazzling Shooting Star je miniaturní umělecké dílo na zápěstí,“ říká Anya. „Padající hvězda na ciferníku je neuvěřitelně romantická a díky zářivě modrému ciferníku a kruhům diamantů je velmi okouzlující – a přesto je vnímám jako hodinky, které by mohly být skutečným spojencem mého každodenního života, od rána do večera, odpočítávání údery dne.“

Rendez-Vous Dazzling Shooting Star, který byl představen na Watches and Wonders v roce 2022, byl inspirován divy noční oblohy. Hodináři Jaeger-LeCoultre, zaujatí pomíjivou krásou padajících hvězd, se rozhodli zachytit tento vzácný nebeský úkaz na časomíře.

Plynulé a silné pohyby Anyi odrážejí její osobní estetiku – elegantní a sofistikované, charakterní a všestranné, připomínající hodinky, které si obtáčí kolem zápěstí.
 

Hodinky Rendez-Vous Dazzling Shooting Star, představené na veletrhu Watches and Wonders v roce 2022, byly inspirovány zázraky noční oblohy. Hodináři Jaeger-LeCoultre, zaujatí prchavou krásou padajících hvězd, se rozhodli zachytit tento vzácný nebeský úkaz v hodinkách. S využitím svého neochvějného odhodlání ke kreativitě – hodnoty, kterou sdílí s naší ambasadorkou značky v její herecké kariéře – vynalezli zcela nový mechanismus, díky němuž hvězda vystřeluje po ciferníku v náhodných intervalech, stejně jako skutečné padající hvězdy prolétávají po obloze. Efekt umocňuje třpytivě modrý avanturínový ciferník obklopený prstencem z diamantů zasazených do drápků – charakteristický znak řady Rendez-Vous Dazzling.

Galerie