JAK HORMONY OVLIVŇUJÍ NAŠI PLEŤ A JEJÍ PROJASNĚNÍ RADÍ FOREO

08. Duben 2021 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 14116

Pozitivní vliv zamilování na naši pokožku je vědecky prokázán již dlouho. Například studie z roku 2019 potvrdila, že lidé v prvotních fázích lásky aktivně produkují hormon oxytocin, který blokuje stres a dodává pocit bezpečí, důvěry a štěstí. Oxytocin navíc dokáže stimulovat imunitu pokožky a snižuje riziko ekzémů. Další studie publikovaná v lékařském časopise British Journal of Dermatology prokázala, že je oxytocin také skvělou prevencí stárnutí a prohlubování vrásek. Přestože je zamilovanost časově omezený cit, rozzářenou pleť můžeme mít už napořád. A pomůže nám k ní sonický čisticí kartáček LUNA 3, který zajistí péči na profesionální úrovni z pohodlí domova.

Láska na první pohled

To, že jsou zamilovaní lidé tak nějak hezčí a doslova září zevnitř, není jen pocit – tuto zásluhu si hrdě připisuje právě oxytocin. „Hormon štěstí“, jak se mu přezdívá, se aktivně podílí na regeneraci a okysličování buněk a zároveň blokuje působení kortizolu, stresového hormonu, který způsobuje nezdravý vzhled a zašedlý tón pleti.

Vliv kortizolu na naši pleť potvrzuje také newyorská dermatoložka Eliza Love: „Téměř všechna kožní onemocnění zhoršuje stres. Mám pacienty s mírným ekzémem, psoriázou nebo akné, jejichž příznaky se vlivem stresu pokaždé zhorší. Zvládání vnitřního napětí je klíčovou součástí našeho léčebného režimu. Protože když jsme klidní a šťastní, je šťastná i naše pokožka,“ svěřila se pro online magazín Sunday Edit.

Všechna tato vědecká fakta jsou dobrou připomínkou toho, jak moc je pro každého z nás důležité dosáhnout vnitřní harmonie a lásky. Dobrou zprávou je, že existuje hned několik spolehlivých způsobů, jak snížit hladinu stresu – od procházky v lese, setkání s přáteli až po zklidňující kosmetický rituál, který nám pomůže cítit se zase o něco krásnější. A pokud chcete dosáhnout téměř profesionální péče kdekoliv a kdykoliv, využijte schopnosti inteligentního sonického přístroje FOREO LUNA 3. Díky T-Sonickým pulzacím vyčistí pokožku do hloubky, uvolní svalové napětí, a dokonce pomůže od bolestí hlavy. Tahle technologická vychytávka vyhlazuje vrásky, pomáhá aktivovat lymfatický systém, dokáže vyrýsovat kontury a tonizuje pleť. A to všechno z pohodlí domova! Čtyři speciální masážní programy, které přístroj umožňuje, jsou doslova antistresovou a anti-agingovou magií. V aplikaci FOREO For You si stačí navolit takovou masáž, která plně vyhovuje vašim přáním a požadavkům.

A které to jsou?

Zaostřeno na oči (2 minuty)

Tento režim kombinuje pulzace nízké a vysoké intenzity, díky čemuž tonizuje a napíná jemnou pokožku kolem očí bez rizika poranění.

Krásnější krk (2 minuty)

Masážní program zpevňuje a posiluje často neoblíbené části našeho těla – krk a dekolt. Při pravidelném používání pomáhá oddálit invazivní kosmetické zákroky.

Vyrýsované kontury (4 minuty)

Díky tomuto režimu dosáhnete konturovacího efektu bez make-upu. Po masáži se lícní kosti okamžitě zvýrazní a vyjasní se i linie čelisti. Uvolnění napětí a procvičení obličejových svalů má navíc anti-age efekt – vrásky mizí, pokožka se vyhlazuje a získává ztracenou pružnost.

Rty k zulíbání (2 minuty)

Program posiluje oblast kolem úst, která je považována za důležitý ukazatel našeho věku. Minoretní vrásky už vás tak nemusí děsit.

Každý z masážních režimů vám pomůže v krátké době a v pohodlí domova dosáhnout dokonalých výsledků, které byly dodnes možné jen v kosmetických salonech. Vy si tak můžete užívat blízkosti svých milovaných a zářit láskou i oxytocinem :-).

Nákupem produktů FOREO získáte:

Chytrý přístup: wow efekt je výsledkem kombinace špičkových technologií, vysoce kvalitních materiálů a pravidelného používání zařízení.

Záruku bezpečnosti: pouze originální zařízení FOREO mohou zaručit vysoce kvalitní výsledky a bezpečnost při používání.

Jedinečnost: padělky nikdy neposkytnou takové výsledky jako originální produkty FOREO, které zakoupíte od důvěryhodných maloobchodních prodejců.

Produkty FOREO jsou k dostání na Foreo.com, Notino.cz, Krása.cz, Vivantis.cz a v parfumériích Douglas.

Galerie

Rozhovory