Jak mě překvapilo Brioni svými třemi novými vůněmi

27. Duben 2022 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 22097

Pro správného muže je základem nejen slušné a propracované chování a skvěle vypadající oblečení. Gentleman by měl vždy dbát i na další smysly, konkrétně na čich, aby každý, kdo kolem něj projde, ihned poznal, že daný muž používá decentní, ale přitom skvělou voňavku, která ještě více podtrhne jeho vkus. Není ale jednoduché vybrat správnou vůni, která by nebyla až příliš silná, anebo zase naopak nebyla ani cítit. Právě tuto volbu jsme se vám rozhodli ulehčit a vyzkoušeli si tři nové voňavky značky Brioni, na které vám nyní přineseme náš názor!

Jako první jsem se rozhodl ohromit okolí vůní Brioni EDP, se kterou jsem se vydal na výbornou večeři do mého oblíbeného podniku. Říká se o ní, že prý úžasně kombinuje přírodní i umělé ingredience k dokonalosti. Sám jsem ze sebe vůni tolik necítil, nebyla nijak výrazná. Když jsem ale s partnerkou dorazil do restaurace, přátele si jako prvního všimnuli právě mé nové vůně.

Údajně si ani nebyli jisti, zda se nejedná o přirozenou vůni nově vyčištěného obleku, protože jim vůně přišla tak skvěle vyvážená, že nedokázali rozpoznat, jestli ten úžasný akcent zeleného jablka nepřichází z oblečení. Kromě něj je ale z Brioni EDP cítit i chladný růžový pepř, cedr a fazole Tonka, které celou vůni už jen ideálně podtrhují.

Brioni EDP

Brioni EDP

Když jsem chystal na jeden večírek, kam jsem byl pozván, rozhodl jsem se, že z poličky popadnu krásnou skleněnou lahvičku s voňavkou Brioni EDP Intense, která by údajně měla podtrhnout sexy vizáž a ukázat světu, co ve vás opravdu je. A ihned po přivonění mi bylo jasné, proč se právě ona hodí za zábavou. Vůně je úžasně svěží, stejně jako sklenka Prosseca. Vězte mi, že až si se svou drahou polovičkou otevřete šampaňské a budete ho pít při západu slunce, vaše paní nebude myslet na nic jiného než na vaši úžasnou vůni.

Občas mívám problémy rozpoznat, co v dané vůni cítím. Ale jemnou vanilku a zemitou pačuli jsem poznal hned. Takto rafinovaného elegána ze mě totiž nikdy žádná vůně neudělala.

Brioni EDP Intense

Brioni EDP Intense

Poslední novou vůní, již jsem ještě nevyzkoušel, byla Brioni EDP Éclat, která v překladu značí „jas“. Údajně jsou ve vůni ingredience koncipovány tak, aby z nás udělaly rozjasněného člověka, co strhne okolní pohledy. A jak to doopravdy je?

Z vůně jsem ihned na první pohled ucítil svěží grapefruit a růžový pepř, které ihned podtrhly mou šťastnou osobu. Správný gentleman má prý být i romantik, což se vám s touto vůni jistě ihned povede. Její květinové nóty si totiž získají srdce každé ženy!

Brioni EDP Éclat

Brioni EDP Éclat

Galerie

Brioni EDP
Brioni EDP Intense
Brioni EDP Éclat