Jak zažít nezapomenutelné narozeniny v JumpParku plném dobrodružství

19. Září 2022 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 17485

Zábava, možnost zabavit své děti, hubnout a ještě uspořádat narozeninovou oslavu? I takové místo, kde můžete zkombinovat to všechno naráz, existuje. JumpPark je totiž skvělou volbou, pokud se chcete zabavit zároveň se svými ratolestmi a udělat i něco pro své drahocenné zdraví, kterému skákáním a dováděním jen prospějete. A na úkor nepřijde ani vaše psychická pohoda, protože hraním si se svými děťátky prospíváte i tomu.

JumpPark provozuje v Praze svou činnost hned na třech místech. Jedním z nich, a také tím největším, je jejich pobočka v Letňanech, najdeme je ale mimo jiné také v Praze na Jarově a na Zličíně. Čtvrtá pobočka se nachází v Brně. Velmi oblíbený je Jump Park především pro pořádání narozeninových oslav či školních nebo rodinných výletů. A není tomu ani divu! Rozhodně se zde nezabaví pouze děti, jak by se mohlo na první pohled zdát – jedná se o skvělou zábavu jak pro partu přátel, tak pro celé rodiny, neboť i dospělí si zde přijdou na své.

Netradiční oslavy mají vždy ten největší úspěch, a to bezpochyby. Zkuste si představit, jaké narozeniny byste asi prožili v místě, kde si můžete se svými dětmi i dobrými kamarády užívat dovádění, po kterém bude následovat skvělý přípitek a chutné jídlo. Nudit se zde rozhodně nebudete! A jestliže jste majitel firmy a rád byste stmelil své zaměstnance, co využít JumpPark? Uvidíte, že si to všichni užijí, sblíží se a stmelí kolektiv tak, že budou pracovat jako nikdy dříve! Tady prostě není nic nemožné.

Na celkem 17 atrakcích můžete očekávat opravdu nezapomenutelné zážitky. Pokud jste milovníci trampolín, potěší vás jistě celá hala, která je jimi vybavená. Ale co to takhle povýšit na vyšší level a zahrát si při skákání basketball nebo vybíjenou? Určitě změřte své síly s bláznivým zametačem a proměňte se v Ninja bojovníka na jedné ze tří překážkových drah! 

Uspořádat soutěž v bitvě s molitanovými palicemi na kladině bude zaručeně jedna z nejadrenalinovějších věcí, kterou zde vůbec můžete zažít. Stále je to pro vás málo? A co takhle vyzkoušet svou sílu a zručnost na prolézačce Monkey Bar tyčící se přímo nad další jámou vyplněnou molitanem.

Rezervujte si svou zábavu v jednom ze tří JumpPark center už nyní a prožijte nezapomenutelnou oslavu!

Galerie