NEWS & ARTICLES

Jarně naladěná kolekce „simpliCITY“ značky JAROSLAVA

ARTICLE BY

Značka JAROSLAVA představila v posledním březnovém týdnu novou kolekci jaro/léto s názvem “simpliCITY." Na molu v zaplněném Mramorovém pražské Lucerny zazářily herečka a modelka Kateřina Kornová a šansoniérka Renata Drössler, které s grácií potvrdily záměr návrhářky Jaroslavy Procházkové, že stejné modely mohou nosit jak dámy středního věku, tak i jejich dcery.

Nová kolekce nese ve svém názvu pocit jednoduchosti, organizovanosti, ale zároveň slibuje individuální svobodu a poskytuje neomezený prostor pro vyjádření osobnosti. Značka JAROSLAVA pokračuje v unikátním a osvědčeném použití revoluční technologie, díky níž je možné z jednoho kusu oblečení vytvořit čtyři různé varianty.

Jednotlivé celky barev lichotí každému typy žen. Významnou roli sehrávají výrazné odstíny červené a zelené, následované béžovokrémovou řadou, která v kombinaci se žakárovým vzorem vyjadřuje spletitost a systematičnost cest a zaujme především ženy, vyznávající elegantní šatník. Kolekce modelů vytvořená z šedé v jejích různých valérech v kombinaci s bílou evokuje město v celé jeho tajemnosti.

Záleží na každé ženě, jak pomocí vhodně vybraných doplňků definitivně podtrhne svoji momentální image, značka JAROSLAVA jí tuto volbu usnadní nabídkou plédů, šátků, šál i originálních šperků. Kolekce vytvořená z přírodních italských přízí ve složení bavlna, viskóza, silk, nebo merino fine wool svým nositelkám poskytne komfort a zároveň snadnou údržbu.

Více informací naleznete na www.jaroslava.cz.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

Studio JAROSLAVA
731 483 847
jaroslava.lucerna@volny.cz
Vodičkova 36, Praha

Firemní články

Jarně naladěná kolekce „simpliCITY“ značky JAROSLAVA

18.4.2017

Značka JAROSLAVA představila v posledním březnovém týdnu novou kolekci jaro/léto s názvem “simpliCITY." Na molu v zaplněném Mramorovém pražské Lucerny zazářily herečka a modelka Kateřina Kornová a šansoniérka Renata Drössler, které s grácií potvrdily záměr návrhářky Jaroslavy Procházkové, že stejné modely mohou nosit jak dámy středního věku, tak

NECHTE SE INSPIROVAT ZÁŘÍCÍMI BARVAMI Z KOLEKCE STUDIA JAROSLAVA

19.4.2016

Kolekci S/S 2016 pod názvem “...JUST THE COLOUR…” představila její autorka návrhářka Jaroslava Procházková koncem března zcela zaplněnému Mramorovému sálu Paláce Lucerna. Propojením s krásnými modelkami vznikl harmonický a příjemnou atmosférou nabitý celek, na jehož vrcholu zazářila Lejla Abbasová.