NEWS & ARTICLES

Oslava života jako hlavní téma kolekce S/S 2018 návrhářky Jaroslavy Procházkové

ARTICLE BY

Kolekci S/S 2018 s názvem BLACK or WHITE, BLACK or LIFE...představila návrhářka Jaroslava Procházková v prvním dubnovém týdnu v Mramorovém sále paláce Lucerna. Hlavním mottem pro nadcházející sezónu je v jejím případě oslava života, jeho krás, prožitků a barev. Úplety, které jsou pro značku JAROSLAVA typické, doplňují šité modely z jemných vln nebo velmi lehkých plastů v barvách, jež navozují iluzi štěstí a pohody.

Pro jarní kabáty a saka v odstínech lehce pastelových tónů Jaroslava Procházková zvolila luxusní vlněné materiály v odlehčené verzi. Důmyslnými střihy vytvořila velmi lichotivou splývavou siluetu, která zdůrazňuje atributy ženství. Jako kontrast v této řadě navrhla nabírané kabáty z povlávajících plastových materiálů, jež vytvářejí při pohybu díky proudícímu vzduchu nepřehlédnutelný efekt nafouknutého balónu.

Kolekce z úpletových materiálů ve složení viskóza s příměsí acrylu a elastanového vlákna je rozdělena do dvou částí, z nichž jednu tvoří modely z červených, černých a sněhově bílých úpletů, doplněné o výrazné grafické prostorové řešení. Další část se prezentuje v čistých a sytých odstínech tyrkysové, petrolové, listové zeleně a fialové. U těchto výrazných barev JAROSLAVA použila kombinace různých typů pletených vzorů jednobarevných, ale i žakárových. Celou řadu opět uzavírají velké plédy, jež jsou nadčasovým a praktickým doplňkem, kterým je možné v chladnějších letních dnech nahradit sako nebo bolerko.

Celá kolekce je ve velikostech S, M, L, XL a doplňují ji originální šperky z ateliéru Niny Stillmark, kabelky z ananasu, náramky z pneumatik a boty s výrazným grafickým vzorem.
www.jaroslava.cz


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

Studio JAROSLAVA
731 483 847
jaroslava.lucerna@volny.cz
Vodičkova 36, Praha

Firemní články

NECHTE SE INSPIROVAT ZÁŘÍCÍMI BARVAMI Z KOLEKCE STUDIA JAROSLAVA

19.4.2016

Kolekci S/S 2016 pod názvem “...JUST THE COLOUR…” představila její autorka návrhářka Jaroslava Procházková koncem března zcela zaplněnému Mramorovému sálu Paláce Lucerna. Propojením s krásnými modelkami vznikl harmonický a příjemnou atmosférou nabitý celek, na jehož vrcholu zazářila Lejla Abbasová.

Jarně naladěná kolekce „simpliCITY“ značky JAROSLAVA

18.4.2017

Značka JAROSLAVA představila v posledním březnovém týdnu novou kolekci jaro/léto s názvem “simpliCITY." Na molu v zaplněném Mramorovém pražské Lucerny zazářily herečka a modelka Kateřina Kornová a šansoniérka Renata Drössler, které s grácií potvrdily záměr návrhářky Jaroslavy Procházkové, že stejné modely mohou nosit jak dámy středního věku, tak

Oslava života jako hlavní téma kolekce S/S 2018 návrhářky Jaroslavy Procházkové

3.5.2018

Kolekci S/S 2018 s názvem BLACK or WHITE, BLACK or LIFE...představila návrhářka Jaroslava Procházková v prvním dubnovém týdnu v Mramorovém sále paláce Lucerna. Hlavním mottem pro nadcházející sezónu je v jejím případě oslava života, jeho krás, prožitků a barev.