Jedinečné a kvalitní dřevěné výrobky do domu od firmy Wood Concept

Ondřej Petera
27. Listopad 2019

Firma Wood Concept je jedničkou na trhu v dodávání dubových a bukových masiv různých podlahových krytin, koupelnového nábytku, podlah, dveří, stěnového obložení, pokojových dělících stěn či dokonce i radiátorového pokrytí. Všemi jejich produkty si dokážeme dokonale zútulnit náš dům či byt. Výrobky, které dodávají, se vyznačují pevností a kvalitou, k čemuž se váže i dokonale zpracovaný design.

Wood Concept zaručuje dlouhou životnost produktů, které se ošetřují těmi nejkvalitnějšími laky, díky nimž jsou například dveře odolné vůči poškrábání, skvrnám či také vlivu světla. Nezapomínejme ani na to, že přes dveře nepronikne ani trošek chladu či rámusu, takže působí jako výborný izolant tepla a hluku. Dveře z kavkazského dubu jsou dokonce opatřeny až pětiletou zárukou a všechny výrobky se pohybují ve výborné cenové relaci, kterou u konkurentů takové kvality nikdy nenajdeme.

Styl, v němž jsou produkty vyráběny, se hodí do jakéhokoliv interiéru. Ať už do těch moderních, tak i do vytříbenějších stylů, jako je třeba baroko či renesanční styl.

Masivní dveře

Již výše jsme si zmiňovali důležité informace o dveřích, na nichž si firma speciálně zakládá. Prodávají se v různých barvách, některé jsou prosklené, jiné zase s barevným motivem. Podle vzhledu se ještě dveře dělí na šest dalších kolekcí, které si tu vyjmenujeme.

Fonte

Jedná se o kolekci, která je vhodná pro ty, co milují jednoduchost a funkčnost. Dveře jsou vyráběny výhradně ze dřeva, ze něhož vyplývá jeho přirozenost.

Colori Nature

Tato kolekce je určena především pro kreativní osoby, kteří preferují mimořádná řešení. Při výrobě je zde využívána jedinečná TL technologie, která nám umožní vidět veškerý půvab produktu.

Nábytek do koupelen

Zařiďte si svou koupelnu přesně tak, jak si sami přejete. Můžete si vybírat mezi těmi s nejmodernějším vzhledem, mezi které jmenujme například koupelna Tora 50, či mezi těmi více připomínající dřevo, kde si jako příklad uvedeme koupelnu Lavarro 70 Wenge.

Podlahové krytiny

Pokud zařizujete novou podlahu a chcete, aby byla esteticky dokonalá, rozhodně navštivte webové stránky Wood Conceptu. Krásné, moderní podlahy, jako třeba Wenge, přímo lahodí oku těm, co milují jedinečnost. Nezapomínejme však ani na ty, co mají nejraději světlejší barvy, kde nalezneme například podlahovou krytinu Saharu.
Zvláštní kolekcí, kterou sem můžeme zařadit, je Calore Naturale, jenž je specifická díky povrchovým úpravám, zcela ztotožňujícími se se vzhledem dveří.

Kromě toho si můžete u Wood Conceptu pořídit i krásné dřevěné mřížky k radiátoru nebo okrasné nástěnné panely.

Všechny bližší informace naleznete na webových stránkách firmy, kde jsou uvedeny všechny parametry výrobků.