Jedinečný medailonek od Kristýny Malované

11. Květen 2020
Čtenost článku je: 14949 [?]

Jak vymyslet krásný dárek pro milovanou ženu? Jak ukázat mamince či partnerce, že právě ony jsou těmi nejjedinečnějšími, které milujeme? Skvělá šperkařka Kristýna Malovaná Vás rozhodně nenechá napospas. Postará se o to, abyste mohli dát těm nejkrásnějším osobám jen ty nejlepší šperky, které udělají radost nejen ženě, ale i Vám.

Šperkařka a designerka Kristýna Malovaná se v těchto dnech může pochlubit novým logem, které pro ni vytvořil grafický designer Jan Tomáš. Současně také přichází s dalším medailonem, tentokrát třetí řadou.

Samozřejmě medailon má opět generační symbol. „Tento vzniknul jako dárek za narození dítěte. Myslím, že je to krásná a věcná vzpomínka, která každou maminku potěší,” říká Kristýna Malovaná. Každý z medailonů od Kristýny Malované je originál, nehledě na řady. Protože každý medailon v sobě skrývá fotografii nejbližší osoby či lidí, které jsou dokonale viditelné jen nositelce samé. V této řadě Kristýna Malovaná poprvé sáhla po kombinaci materiálů - žlutém zlatu a stříbru. Otevírání je jednoduché a intuitivní. Dynamičtější tvar napovídá, že rok 2020 je zlomový. A právě tomu bude mít problém odolat jakýkoliv žena, která miluje krásu a vkus.

Cena medailonu od 25tis. Kč.

Kdo chce svou maminku či manželku potěšit, jistotou je medailon s vlastním příběhem od Kristýny Malované.

Kristýna Malovaná

Galerie

  • 0
  • 1

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Rozhovory

Kristýna Malovaná

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže