Jediný kadeřník s vlastní vlasovou kosmetikou, to je Tomáš Arsov

08. Duben 2021

Vlasy jsou v dnešní době velmi důležité, dokáží úplně změnit náš vzhled a zkrátka jsou základem naší krásy. Proto je pro spoustu z nás, a to nejen pro ženy, ale i pro muže, současná situace složitá, neboť si nemůžeme zajít v poklidu ke kadeřníkovi a nechat si udělat účes, jaký bychom si představovali. Tomáš Arsov, kadeřník, který se už dlouho věnuje spoustě klientům a zajišťuje jim profesionální péči o vlasy, dokonce potvrzuje, že lidé, co jsou spokojeni se svými vlasy, bývají šťastnější. Co ale dělat v současné situaci, kdy kadeřníky, jako je Tomáš Arsov, nemůžeme navštívit?

Tomáš Arsov studoval zdravotnictví, ale později zjistil, že by ho mnohem více bavilo pracovat s vlasy. Opřel se do toho a nyní je z něj velmi známý kadeřník, který se ve svém salonu stará o řadu spokojených klientů. Absolvoval špičkovou kadeřnickou praxi v Nizozemsku a ve Francii, a tak má s vlasovou image velké zkušenosti. Nejzajímavější však je to, že Tomáš Arsov provozuje první kadeřnictví využívající vlastní vlasovou kosmetiku.

V době, kdy se nám nemůže o vlasy postarat kadeřník, o ně musíme pečovat alespoň sami. Udržovat si je a naučit se je elegantně stylovat. To by však nešlo bez kvalitní vlasové kosmetiky, která naše vlasy neničí a jen jim prospívá. Tomáš Arsov díky svým dlouholetým zkušenostem ví, co přesně vlasy potřebují, a také, co přesně vyžadují klienti. Proto se jeho produkty skládají z kvalitních přípravků jak pro úpravu vlasů, tak pro jejich péči.

Na e-shopu Tomáš Arsov SHOP zakoupíte jen luxusní a kvalitní produkty značek Tomas Arsov hair care, Wella, Wella SP, Moroccanoi a další. Každý produkt vybírá Tomáš Arsov pečlivě s ohledem na potřeby zákazníků. Kromě vlasové kosmetiky zde můžete nakoupit i kosmetiku pro pleť, protože ta dostává kvůli značnému nošení roušek opravdu zabrat.

Produkty si můžete nechat zaslat domů, nebo vyzvednout přímo v kadeřnictví Tomáš Arsov, které nyní slouží jako výdejna pro e-shop.

Tomáš Arsov

Galerie

  • 0

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže