Jednatel společnosti Spa & Wellness pan Marek Hlisnikovský

Rozhovor sepsal Ondřej Petera
16. Prosinec 2019

Společnost Spa & Wellness s.r.o. se zabývá realizací bazénů, finských saun, infrakabin a parních kabin na míru. Navrhuje technologická řešení pro údržbu s minimálními provozními náklady a nutného času na jejich provoz. Firma se nebojí zakázek, které jsou složitější a vyžadují náročnou přípravu. Zastupuje wellness značky patřící světově na špičku ve svém oboru, které nabízí mnoho technologických novinek, patentů a vybavení, jež u jiných firem nenajdete. Disponuje jedním z největších showroomů vířivých van a saun v České Republice. Kromě toho Spa & Wellness provozuje eshop s potřebnými doplňky.

Otázka
Jací zákazníci od Vás nejčastěji nakupují sauny, bazény a další produkty?
Odpověď
Obvykle se jedná o klienty, kteří dávají přednost výjimečnosti produktů, certifikaci jejich materiálů, celkové kvalitě a v neposlední řadě zemi původu. Naši zákazníci upřednostňují produkty vyrobené z kvalitních materiálů s unikátním zpracováním, s detailním provedením a prvotřídním servisem. Někteří z nich upřednostňují komplexní realizaci od jednoho dodavatele, kdy je relaxační centrum navrženo dle jejich vizí a finančních možností. V dnešní době lidé uvažují o tom, jak nejlépe tyto produkty zakomponovat do jejich interiéru/exteriéru tak, aby se staly součástí prostoru.

Otázka
Je nějaké místo, kde se můžeme na Vaše produkty podívat?
Odpověď
Ano, všechny naše produkty naleznete ve Spa & Wellness showroomu, v ulici Kodaňská 1509/73, Praha 10 – Vršovice. Produkty si zde můžete prohlédnout a některé z nich vyzkoušet v našem privátním testovacím centru. Otevřeno máme od pondělí do pátku v čase 9:00 až 17:00. Individuální prohlídka či testování dle možností klienta po domluvě. Dále je možné diskutovat s uživateli unikátních zařízení o jejich funkčnosti a zkušenostech z reálného provozu.

Otázka
Jaké značky produktů zákazníkům nabízíte?
Odpověď
V našem sortimentu naleznete vířivé vany značky HOTSPRING. Plavací vany s možností protiproudu pro kondiční plavání značky ENDLESS POOLS. Sauny, infrasauny a parní kabiny od finského designéra TIMO NAKARI. Unikátní čedičový nábytek the [BLACK] series. Venkovní lázně AAPO HotTubs. Ocelové grily značky TARANIS Grill. Dřevěné vany a ochlazovací kádě Sapeka. Saunové a wellness doplňky od nejlepších dodavatelů ve svém oboru.
Otázka
V jaké cenové relaci se vířivky, sauny či bazény u Vás pohybují?
Odpověď
Vířivé vany nabízíme v cenovém rozpětí cca od 100 až 600 tis. Kč, v závislosti na výbavě a modelové řadě. Sauny, infrasauny, parní kabiny se pohybují od 150 tis. Kč dle velikosti, použitých materiálů a technologií. Plavací vany začínají na cenové hladině od 400 tis. Kč. a bazény s jednotkou protiproudu pro kondiční plavání a základní technologií od 659 tis. Kč.
Otázka
Jsou nějaká důležitá kritéria, na která bychom si při výběru vířivé vany, sauny či bazénu měli dávat pozor?
Odpověď
Při výběru těchto produktů je vhodné věnovat pozornost potřebné certifikaci a použitým komponentům (například pro snížení energetické náročnosti), nutné atestace. Je důležité se zaměřit na nezávadné materiály, jejich recyklovatelnost a v neposlední řadě na provozní náklady produktů. Dalším významným faktorem jsou záruky a schopnost dodavatele dodání potřebných náhradních komponentů. Doporučujeme si vybrat osvědčenou společnost s kladnými referencemi a s předpokladem působením na trhu v budoucnosti.
Otázka
Jak velké bazény Vaše firma nabízí? Pro jakou činnost se Vaše bazény hodí? Jsou spíše pro relaxaci, nebo plavání?
Odpověď
Naše společnost vyrábí bazény různých velikostí a typů dle požadavků a možností klientů. Bazény jsou určeny pro rekreační, sportovní plavání a vodní hry. Společně s nabízeným příslušenstvím jsme schopni vytvořit plnohodnotné multifunkční zařízení pro sportovně založené jedince či rodiny, náročné klienty a profesionální sportovce. Tato multifunkční zařízení umožňují kondiční plavání, běhání na podvodním páse, vodní cvičení, veslování a rehabilitaci.
Otázka
Jaké výše teploty by měla dosahovat voda ve vířivých vanách, aby byla pro člověka ideální?
Odpověď
Teplota vody ve vířivých vanách se nastavuje individuálně na základě teploty okolního prostředí, a zvláště podle potřeby uživatelů. Nejvíce preferované teploty se pohybují v rozsahu 35 až 38°C. Doporučujeme si nastavit teplotu dle vlastního pocitu bez ohledu na zvyklosti ostatních.
Otázka
Kromě vířivek, saun a bazénů nabízíte i čedičový nábytek. Řeknete nám o něm něco blíže?
Odpověď
Jedná se o exkluzivní ručně vyrobený nábytek, jehož provedení je velmi náročné. Zatím jej ovládá pouze jeden člověk na světě. Speciálním zpracováním čediče vznikají vysoce pevná a ohebná vlákna, která se dají formovat do jedinečných tvarů připomínající pavoučí sítě. Čedičová vlákna se ručně nanášejí na speciální formy, které výrobkům dávají základní tvar a zachovávají jejich jedinečnost. Design každého kusu je originální a vytkaný vzor je nereprodukovatelný. Vlastnosti čediče umožnují umístění nábytku jak ve vnitřních, tak venkovních prostorech se zárukou maximální udržitelnosti.
Děkujeme za rozhovor

Spa & Wellness s.r.o.

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže