JEDNODENNÍ RELAX V PRAZE? VYUŽIJTE SLUŽEB HOTELU THE EMBLEM!

26. Srpen 2020 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 15980

Návštěva hlavního města je nezapomenutelným zážitkem, na který je nejlepší vyhranit si celý víkend. Pokud však z jakéhokoli důvodu budete mít na výlet pouze jeden den, užijte si ho se vším všudy! Kromě prohlídky těch nejdůležitějších dominant nezapomeňte ani na relaxaci, která vyváží dlouhé hodiny chození kouzelnými pražskými uličkami. Své útočiště můžete i během jediného dne nalézt v hotelu The Emblem, nacházejícím se jen pár kroků od rušného Staroměstského náměstí.

Ať už toužíte po uvolňující masáži nebo hodině strávené saunováním, wellness centrum hotelu The Emblem Vám přichystá ten nejlepší zážitek. A to i bez nutnosti ubytování! Zaplatit si můžete čistě jen vstup do lázní, které disponují jak parní saunou, ledovou fontánou a Kneippovým chodníkem, tak i úžasnou střešní terasou s vířivkou až pro dvě osoby a jedinečným výhledem na Pražský hrad. Moderní vybavení, profesionální personál a romantické prostředí usazené do samého srdce Staré Prahy zůstanou ve Vaší paměti navždy. A pokud se přece jen rozhodnete zůstat na noc, můžete se přímo královsky vyspat v jednom z luxusně zařízených pokojů, které doplňují vkusné prostory pro co největší pohodlí návštěvníků.

Místo pro pracovní schůzku či jednání

Pražský hotel The Emblem oceníte i v situacích, kdy se chystáte na důležitou pracovní schůzku. Prostory M Lounge si kromě hotelových hostů může zarezervovat každý, kdo hledá luxusní prostředí v atraktivní lokalitě, jen kousek od Staroměstského náměstí. K dispozici je hned několik místností – salon s kapacitou 40 osob, salonek vhodný pro menší setkání do 15 lidí nebo hernu pro ty nejmenší schůzky, čítající maximálně 6 osob. Prostory jsou vybaveny pohodlnými židlemi a televizí, díky níž obchodním partnerům bez potíží představíte svůj projekt či prezentaci.

Galerie