Jessica Alba miluje LUNA 3 od FOREO – její denní rutina

06. Duben 2021 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 13739

Poslední dobou se hodně mluví o kosmetických značkách, které vytvořily celebrity. A mezi nejúspěšnější podnikatelky, jejichž přírodní produkty dobývají svět, patří zejména Jessica Alba. Její projekt Honest Beauty se pyšní nejen krásnými obaly, ale také důslednou filozofií a efektivními výsledky. O to víc nás těší, že tato krásná herečka používá ve své pleťové péči náš čisticí sonický kartáček LUNA 3. A pokud toužíte po stejně krásné pokožce, jakou má právě Jessica, inspirujte se její denní pečující rutinou.

Krásná pleť dle Jessica Alba

Mezi velké fanoušky čisticího kartáčku LUNA 3 patří Jessica Alba už nějaký čas. Herečka je už od roku 2011 majitelkou značky Honest Beauty, která dokonale zapadá do trendu „čisté krásy“, a to jak v péči, tak i líčení. Ostatně slogan značky „vyčistěte svou kosmetickou rutinu“ mluví za vše – vybízí nás ke každodenní péči a pečlivé kontrole a výběru produktů bez toxických látek, které nejsou testovány na zvířatech. Jessica Alba, maminka tří dětí, je nejlepším ztělesněním svých produktů. Na sociálních sítích se nebojí ukázat svou skutečnou, a nutno podotknout, bezchybnou pleť bez make-upu.

Pokud vás více zajímá její pečující rutina, podívejte se na její Instagram, kde tato hvězda červeného koberce sdílí své tipy a rady.

6 základních kroků péče o pleť dle Jessica Alba:

Krok 1: Příprava na večerní péči – sepněte vlasy svou oblíbenou hedvábnou gumičkou od @slipsilkpillowcase, která kadeře netrhá ani nepoškozuje a minimalizuje riziko jejich zašmodrchání.

Krok 2: Čištění pleti pomocí čistícího krémového přípravku Calm On Foaming Cream Cleanser od @honest_beauty spolu s kartáčkem FOREO LUNA 3, který díky T-Sonickým pulzacím odstraní kožní maz, nečistoty a zbytky make-upu a který zanechá pleť hladkou a perfektně vyčištěnou.

Krok 3: Naneste sérum Beauty Sleep Resurfacing serum od @honest_beauty, které díky AHA kyselinám získaným z ovoce jemně vyhladí pokožku a odstraní odumřelé kožní buňky. Jessica Alba ho nanáší každý večer.

Krok 4: Masírujte pokožku kolem očí pomocí Eyeonix Tool od @nursejamiela. Jako alternativu doporučujeme náš spolehlivý přístroj na oční okolí IRIS, který je vybavený efektivními zvukovými pulzacemi.

Krok 5: Aplikujte hydratační krém Daily Calm Lightweight Moisturizer od @honest_beauty, který pomáhá v pleti udržovat potřebnou úroveň hydratace a který chrání přirozenou lipidovou kožní bariéru.

Krok 6: Přestříkejte pleť hydratační mlhou Calm & Go Face Mist od @honest_beauty, jež ji zklidní a eliminuje zarudnutí především díky provitaminu B5. Jessica Alba ji používá nejen večer, ale také během dne – pleti totiž dodá osvěžení a zdravou záři.

Jsme nadšení, že celebrity používají naše chytré pleťové přístroje, které umožňují aktivním látkám z kosmetických produktů lépe pronikat do pokožky a tím pádem ji lépe vyživují a zajišťují její optimální hydrataci. A jsme přesvědčeni, že se LUNA 3 objeví v koupelně nejednoho beauty guru, o kterém vám zase rádi povíme. Samozřejmě, že i ten nejlepší a nejvychytanější produkt nebude nikdy fungovat, pokud se na něho bude na poličce prášit. Každodenní pečující rutina je tak jedinou spolehlivou cestou, jak získat krásnou, pevnou a rozzářenou pleť. A jak se o svou pokožku staráte vy?

Produkty FOREO jsou k dostání na Foreo.com, Notino.cz, Krása.cz, Vivantis.cz a v parfumériích Douglas.

Galerie

Rozhovory