Již dnes se otevírá NOVÉ obchodní CENTRUM CHODOV

Hana Benešová
11. Říjen 2017
V kategorii Móda

Po tříleté renovaci nabídne Centrum Chodov největší množství obchodů pod jednou střechou v České republice a zároveň unikátní čtyřhvězdičkový servis. Pražské nákupní centrum nabídne 300 obchodních jednotek na ploše větší než 100 000 m 2, čímž se řadí mezi největší v České republice.

Centrum nabízí také celkem 3 433 parkovacích míst. Design exteriérů pochází z dílny renomovaného britského studia Benoy, za interiéry stojí firma Saguez & Partners. Projekt obdržel prestižní certifikát BREEAM s úrovní Excellent ve fázi „Design“. Tento výsledek je vůbec nejlepším hodnocením pro obchodní centrum u nás. Nové prostory obohacují unikátní designové prvky, jako například lustr od věhlasného českého výrobce Lasvit nebo interaktivní instalace od holandského studia Drift.

Vedle etablovaných značek naleznou zákazníci v novém Centru Chodov také ty, které zde odstartují své působení na českém trhu. Jedná se například o Zara Home, Oysho, AX (Armani Exchange), Yamamay, Boux, Avenue, AW Lab a další. Exkluzivní součástí centra je inovativní koncept The Designer Gallery, kde jsou prezentovány přední zahraniční i lokální značky. Jejím srdcem je Concept Store Czech Labels & Friends, jenž nabízí české značky a autorské kolekce návrhářů.

Rozlehlá restaurační zóna Grand Kitchen dává návštěvníkům příležitost užít si rozmanitou nabídku. V těsném sousedství Grand Kitchen zahajuje provoz kino Cinema City, které má 18 sálů, včetně tří VIP sálů a s luxusními službami a 4DX kinosálem.

Centrum Chodov úspěšně obdrželo certifikát 4hvězdičkové kvality společnosti Unibail –Rodamco garantující návštěvníkům nejlepší zážitek z nakupování. Zákazníci se setkají s 4hvězdičkovou kvalitou v každé fázi své návštěvy. K dispozici jim je bezplatná rada módního stylisty, shopping asistenti, jednodušší přístup do dětského koutku, šatna zdarma i vstup na akce pořádané centrem.